شمانیوز

   ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مددخواهی چراغ دل برافروزی

 

جهان آفرینش هیچگاه از حرکت نمی‌ایستد. زمین به انتظار خوب و شرایط ایده‌آل نمی‌ماند و آن زمان که فصل نوزایی و طراوت آفرینش فرارسد، چه دنیا آماده این تحول باشد و چه به سبب هر سختی و آسیب و نقص و آشوب و تنازع، پذیرای آن نباشد، طبیعت، مسیر بازآفرینی خود را می‌پیماید و به بهترین و زیباترین شکل ممکن، خود را نشان می‌دهد.

طبیعت برای ادامه حیات، چاره‌ای جز نو شدن ندارد و می‌داند که جز با پاکسازیِ درون از خشکی و خمودگی و رخوت، ادامه حیات ممکن نیست.

آدمیان نیز مانند طبیعت، فطرتی تحول‌خواه و بهینه‌ساز دارند و تک‌تک ما در هر جایی که نشسته‌ایم با درک اینکه تحول ابتدا از درون ما آغاز می‌شود و اثر آن به همنشین و همکار و هم‌کیش و هموطن ما منتقل می‌شود، می‌توانیم خواستگاهِ اثرگذارترین تغییرات باشیم.

زمان کوتاهی از حضور تیم مدیریتی جدید در شرکت مخابرات ایران می‌گذرد و امیدوار و استوار در کنار همه دوستان، همکاران و تیم مدیریتی در تلاشیم تا بهترین‌ها را برای بزرگ‌ترین شرکت ارتباطی خاورمیانه رقم بزنیم.

طی هر مسیری با چالش‌ها و مسائل مختلف همراه است و شرکتی همچون مخابرات ایران نیز به سبب گستره عظیم ملی و فراگیری خدمات، انتظار بیشتری برای مردم و مشتریان ایجاد می‌کند و علی رغم مسائلی همچون تحریم بین‌المللی و بحران‌های مالی، تمام همت خود را برای تغییر و بهبود شرایط به‌کار می‌گیریم.

سرمایه بزرگ و تکرارناپذیر ما در این مجموعه عظیم، بی‌شک سرمایه انسانی ماست که در قدم اول، بهبود شرایط معیشت این عزیزان باید در اولویت قرار گیرد و با رعایت ضوابط و چارچوب‌های قانونی و طبق برنامه‌ها امیدوارم تغییرات خوبی را برای همه عزیزان به ثمر بنشانیم.

شرکت مخابرات ایران به عنوان شرکتی با خدماتی همیشگی، باید در مسیر توسعه پیشگام باشد و در بخش نگهداری و گسترش زیرساخت‌ها با دقت و سرعت بیشتر قدم بردارد. فناوری هیچگاه از حرکت نایستاده و ما با تکیه بر توان و همت و اراده جوانان این خانواده بزرگ قطعا روزهای درخشان و پرباری را شاهد خواهیم بود.

در کنار ارائه خدمات مطلوب مخابراتی، قطعا پشتیبانی مشتریان و مشترکان عزیز و ارائه خدمات پس از فروش با بهترین سطح مشتری‌مداری از دیگر وظایف و مسئولیت‌های خطیر ما در شرکت مخابرات است.

اگرچه این روزها همه ما در ایران و جهان دست به گریبان بیماری نامعلوم و پیچیده هستیم اما همه تلاش خود را برای ارائه بهترین‌ها به مردم عزیز خواهیم کرد.

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی همکاران شرکت مخابرات ایران که با وجود شرایط سخت یک سال گذشته، با همدلی در کنار هم برای ارایه خدمات بهتر و مناسب به مشتریان تلاش کردند؛ سالی سرشار از خیر و برکت و نیکی و سلامتی برای همه شما گرامیان از خداوند متعال مسئلت دارم.

در پناه حق، پایدار باشید.

 

مجید سلطانی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied