شمانیوز
شما نیوز

در دیدار کارکنان روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش با جعفر آهنگران مطرح شد:

تحقق انسجام و همدلی قابل تقدیر میان دستگاه های اجرایی در کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش وفاق و همدلی میان تمام دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه را در سطح کشور کم نظیر عنوان کرد

در نخستین روز از سال نو و دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با مدیریت روابط عمومی سازمان و همکاران این مدیریت، جعفر آهنگران بر اهمیت انسجام و همدلی میان دستگاه های اجرایی این منطقه تاکید کرد و گفت: برای حفظ رفاه، آسایش و آرامش خاطر ساکنان و سرمایه گذاران جزیره کیش توسعه و ارتقای زیر ساخت های این منطقه در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

جعفر آهنگران با اشاره به تفکر تحسین بر انگیز نیروی انتظامی ویژه کیش در خصوص اجرای مقررات اجتماعی با رعایت حفظ نشاط آحاد جامعه گفت: فضای سلامت و خوب جامعه شهری کیش مرهون تعامل سازنده میان تمام دستگاه های اجرایی این منطقه است.

آهنگران با بیان این که سازمان منطقه آزاد کیش در راستای مسئولیت اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا با محروم ترین اقشار جامعه ارتباط موثری برقرار کرده است گفت: مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش و مراکز درمانی این منطقه در تلاش هستند با فرهنگ سازی اجرای دقیق ضوابط بهداشتی برند این منطقه را حفظ کنند.

وی رونق اقتصادی و جذب گردشگران در تمام فصل های سال در جزیره کیش را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: اهتمام به مولفه ها و شاخص های اجتماعی و اقتصادی جهت پیشرفت و توسعه جزیره کیش از برنامه های راهبردی سازمان منطقه آزاد کیش است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه سخنان خود تعدیل قیمت ها در جزیره کیش را دغدغه معیشتی ساکنان این منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های کلان سازمان؛ آغاز به کار بازار میوه و تره بار و توسعه این طرح ارزشمند یکی از اقدامات موثر و کارآمد در این زمینه است.

جعفر آهنگران در خصوص اهمیت سازمان مشارکتی در منطقه آزاد کیش گفت: سازمان با رویکرد مدیریت افقی جهت نیل به اهداف سازمانی به دنبال ایجاد یک فضای مشارکتی است.

آهنگران نیروی انسانی را سرمایه های ارزشمند سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و گفت: سرمایه های انسانی این مجموعه در هر جایگاه سازمانی که هستند می توانند با ارائه ایده های خلاقانه و طرح های پیشنهادی برای پیشرفت و توسعه منطقه آزاد کیش نقش آفرینی کنند.

وی در نخستین روز از سال 1400 از زحمات و تلاش همکاران روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش قدردانی کرد و افزود: اقدامات به موقع و سرعت بخشیدن به اطلاع رسانی و تبلیغات در مدیریت روابط عمومی سازمان در راستای آگاهی بخشی به عموم جامعه اقدامات موثری در جهت تحقق اهداف سازمانی است.

وی تاکید کرد: نقش مدیریت روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش در آگاهی بخشی به عموم جامعه در خصوص اقدامات ارزشمند اقتصادی، فرهنگی، گردشگری و از جمله طرح عمرانی و ارائه اطلاعات سرمایه گذاری در سطح ملی و فراملی از اهمیت بالایی برخوردار است.

آهنگران با اشاره به این که در سنوات گذشته و در زمان تصدی مسئولیت روابط عمومی شورایعالی مناطق آزاد کشور فعالیت های پژوهشی متعددی اجراشده که نتایج آن در کتاب قانون مقررات مناطق آزاد موجود است گفت: در سال72 پس از تصویب قانون مقررات از جمله معافیت از قانون کار، مقررات سرمایه گذاری، صادرات و واردات و همچنین ثبت شرکت ها؛ ظرف دو سال تدوین و قابل اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: با مدیریت مدبرانه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد؛ تدوین و اجرای معافیت قانونی کار یکی از اقدامات ارزشمند در مناطق آزاد کشور بود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که در سال 73 طرح پیشنهادی مطالعات فراگیر مناطق آزاد ایران از سوی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور به مرکز تحقیقات و مطالعات مسکن که زیر نظر وزارت مسکن بود ارائه شد؛ اظهار داشت: این طرح در بازه زمانی دو سال در شانزده جلد منتشر شد که در این طرح مطالعاتی تمام ایران مکان یابی و امکان سنجی شد و بر اساس معیارها و ظرفیت های تعریف شده بود مناطق مناسب جهت ایجاد منطقه آزاد در کشور را معرفی می کرد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied