شمانیوز

به آفریننده بهار زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی از این باد ار مدد خواهی، چراغ دل افروزی نوروز، اندک اندک از راه می رسد و چه خوش است شمیم دلنوازش. نوروز طلیعه دگر شدن و دیگر بودن است و ایرانیان با آرزوی روزگاری روشن تر آن را به پیشواز می روند و به جشن می نشینند.

همکاران و همراهان عزیز،

سالی پر فراز و نشیب گذشت. در شرایط شیوع همگیری ویروس کرونا و تحریم های اقتصادی کشور همدلی و یکرنگی، ترنم غالب فکر و اندیشه ما شد و توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم. در سالی گذشت شرکت بیمه کارآفرین در راستای چشم انداز خود، برگ های زرینی همانند افتتاح و آغاز فروش آنلاین بیمه در باشگاه مشتریان، راه اندازی نرم افزار کارشناسی ویسمن، افتتاح مراکز تخصصی بیمه های زندگی در سراسر کشور و ... را به افتخارات خود اضافه نمود.در آستانه سالی تازه و روزگاری که تحولات روز افزون نوید بخش افق های روشن فرداست. بیمه کارآفرین گام های پیشرفت را با سرعت و قدرت می پیماید و به مردم قدرشناس کشور عزیزمان، خدمت رسانی می کند.

درپایان، آغاز سال جدید را مجدداً به کلیه همکاران عزیز، سهامداران، اعضای محترم هیأت مدیره و مشتریان وفادار شرکت بیمه کارآفرین تبریک عرض می کنم. افتخار دارم در سال جدید در کنار تمامی همکاران عزیز با برنامه ریزی دقیق و همه جانبه، همراهان صدیق و امینی برای بیمه گذاران بیمه کارآفرین باشیم. امیدوارم با تلاش و حمایت جمعی تمامی همکاران و با استعانت از تجارب ارزنده گذشته، سهمی هر چند کوچک در آبادانی و اعتلای کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

محمد حیدری

مدیرعامل بیمه کارآفرین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied