شمانیوز

محمدجواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس گفت: به مناسبت سال نو و هم‌زمان با اعیاد شعبانیه، 11 هزار بسته معشیتی در مرحله چهارم «رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه» در روستاهای استان کرمان و آذربایجان شرقی توزیع شد.

خلیلی با اعلام این خبر گفت: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، این بسته‌های معشیتی در بین نیازمندان، مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی، بهزیستی و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در روستاهای کرمان و تبریز، توزیع شد.

وی تصریح کرد: همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بخشی از این کمک‌ها در استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی توزیع می‌شود.

مشاور مدیرعامل شرکت مس با بیان این‌که کمک‌های جهادی و مؤمنانه شرکت مس در قالب‌های مختلف در حال انجام است، تصریح کرد: شرکت مس همچنین از اواخر سال گذشته در کنار برگزاری سه مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه، سه اردوهای جهادی پزشکی را در مناطق کم برخوردار کشور برگزار کرد و به 14 هزار نفر خدمات پزشکی و دارویی رایگان ادامه داد.

وی تأکید کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این کمک‌ها طی ماه‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت و از طریق مجتمع‌ها در بین اقشار آسیب‌پذیر توزیع خواهد شد.

 

مس پرس

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied