شمانیوز

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با وجود تحریم‌های سختگیرانه و ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران، جهش تولید محصولات لوازم خانگی در خطوط تولید انتخاب الکترونیک محقق شده است.

 محسن رضایی در حاشیه بازدید از خطوط تولید لوازم خانگی انتخاب الکترونیک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شعار امسال بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها است و انتخاب الکترونیک که امروز از خطوط تولید آن بازدید کردیم، یکی از مجموعه‌های صنعتی پیشرو در عرصه تولید ملی است.

وی افزود: با وجود تحریم‌های سختگیرانه و ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران، جهش تولید محصولات لوازم خانگی در خطوط تولید این گروه صنعتی، محقق شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بازارگریزی برندهای خارجی لوازم خانگی در اثر تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده، تصریح کرد: انتخاب الکترونیک در حوزه لوازم خانگی توانست به سرعت، خلا عرضه محصولات الجی و سامسونگ در بازار لوازم خانگی را پر کند.

رضایی اضافه کرد: امسال سال پیروزی‌های بزرگ ملت ایران در اقتصاد است و امیدواریم ملت بزرگ ما بتواند دست به زانوی خود گرفته و از همه منابع ملی برای بهبود شرایط استفاده کند.

وی ادامه داد: شرط پیروزی بزرگ ملت ایران در عرصه اقتصاد در بازه زمانی سال جاری این است که همزمان با مبارزه ملت با تحریم‌های خارجی، دولتمردان تحریم‌های داخلی را برداشته و شرایط را بهتر کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم‌های داخلی اقتصاد ایران بسیار بیشتر از تحریم‌های خارجی است، خاطرنشان کرد: محیط کسب و کار در ایران به شدت ضعیف بوده و بخشنامه‌های خلق الساعه بانک مرکزی و وزارتخانه‌ها مانعی برای رشد تولید است و به همین جهت در رفع موانع تولید باید توجه ویژه‌ای به مقررات دست و پاگیر دولتی شود.

 

مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied