شمانیوز
شما نیوز

اعلام آمادگی فرماندار انزلی برای جلوگیری از رسوب کالای متروکه و قاچاق

مدیر اموال تملیکی استان گیلان در دیدار با فرماندار بندرانزلی با اشاره به لزوم جلوگیری از دپو کالا در گمرکات بندرانزلی، بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف اموال تملیکی این شهرستان تاکید کرد.

حجت نژادقنبر مدیر اموال تملیکی استان گیلان با میرغضنفری فرماندار بندرانزلی در راستای تسریع در فرایند تعیین تکلیف اموال تحت تملک اموال تملیکی استان گیلان اعم از اموال منقول و غیر منقول دیدار کرد.

حجت نژادقنبر؛ مدیر اموال تملیکی استان گیلان در این دیدار بیان کرد: سازمان اموال تملیکی دارای وظایف حاکمیتی مهم و حساسی است که قانونگذار به استناد قانون تاسیس اموال تملیکی، قانون امور گمرکی و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر عهده سازمان اموال تملیکی گذاشته و سازمان از یک سو امانت دار اموال بیت المال و از سوی دیگر حافظ حقوق مردم به ویژه در حوزه های استرداد کالا و اعاده کالاهای متروکه به صاحبان کالا و بازگرداندن کالاهای مجاز و سلامت محور به چرخه تولید و اشتغال است.

مدیر اموال تملیکی استان گیلان تاکید کرد:‌ امیدواریم با توجه به موقعیت ژئوپولتیک استان گیلان به ویژه گمرکات بندر انزلی و منطقه آزاد تجاری-صنعتی حسن رود، در سال جاری با اجرایی شدن برنامه های تدوین شده و تلاش مضاعف اموال تملیکی استان گیلان و مدیریت جهادی بتوانیم با همکاری و تعامل سازنده با سایر دستگاه های اجرایی استان گیلان به منظور تسریع در تعیین تکلیف اموال تملیکی و اخذ مجوزهای قانونی در راستای اهداف سازمانی باعث ارتقاء چشمگیر رتبه اموال تملیکی استان گیلان در سطح کشور باشیم.

نژادقنبر افزود: جهت جلوگیری از دپو کالاهای متروکه در گمرکات انزلی و حسن رود، در صورت تخصیص و در اختیار قرار دادن انبار اموال تملیکی در سطح شهرستان انزلی و حسن رود  بسیاری از مشکلات موجود رفع و تعیین تکلیف حقوق بیت المال هر سریعتر انجام می گیرد.

میرغضنفری فرماندار بندر انزلی نیز در این دیدار، ابزار امیدواری کرد که با مدیریت جدید و عزم راسخی که در اموال تملیکی استان گیلان به وجود آمده، گام های موثرتری در راستای تسریع در تعیین تکلیف کالاها و ارتقاء رتبه اموال تملیکی استان در سطح کشور شاهد باشیم.

وی اظهارداشت: فرمانداری انزلی به عنوان نماینده اجرایی دولت آمادگی هرگونه کمک و مساعدت و رفع مشکلات از سوی ادارات مربوطه در شهرستان بندر انزلی را دارد.

 

روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied