شمانیوز
شما نیوز

نصب سه توربورکمپرسور در پتروشیمی گچساران

در آغازین روزهای سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها توسط شرکت پناه صنعت پارت ، نصب سه دستگاه توربورکمپرسور در پتروشیمی گچساران با موفقیت انجام شد.

نورمحمد پناهی، رییس هیات مدیره پناه صنعت پارت با اعلام این خبر افزود: این دستگاه ها توربوکمپرسور با بالاترین درجه حساسیت و دقت هسنتد که با تمام متعلقات در سخت ترین موقعیت مکانی سایت به وزن بالغ بر 830 تن  نصب شده اند.همچنین برج سه قسمتی (T-1403 (C2 Splitter  نیز به وزن 537 تن، قطر 7 متر و ارتفاع 65 متر در روزهای جاری در سایت فرآیندی شرکت پتروشیمی گچساران با استفاده از جرثقیل پیشرفته با ظرفیت 1000 تن و با رعایت کامل الزامات ایمنی نصب شد.

وی افزود : پناه صنعت پارت به عنوان مجری عملیات ساختمان و نصب فاز فرآیند واحد الفین و مجری    EPC فاز سرویس های جانبی پروژه پتروشیمی گچساران است که با بهره گیری از توان علمی منابع انسانی خویش ده ها پروژه دیگر را در دست اجرا و مطالعه دارد.

رییس هیات مدیره پناه صنعت پارت با اشاره به تخصص و توانایی بالای مدیران و متخصصان این شرکت برای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی صریح کرد: با لطف خدا و بهره گیری از منابع انسانی متخصص تا کنون با تامین تجهیزات عملیات ساختمانی ، نصب و ارائه خدمات یکپارچه با تجربه اجرایی ده ها پروژه مهم فعالیت داشته ایم و از این رو پرونده پرباری داریم.

شایان ذکر است که با راه اندازی شرکت پتروشیمی گچساران به میزان یک میلیون تن اتیلن به ظرفیت تولید اتیلن کشور افزوده خواهد شد که موعد راه اندازی این پروژه پایان سال 1400 خواهد بود.

 

 

حجم ویدیو: 25.06M | مدت زمان ویدیو: 00:02:55
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied