شمانیوز

شرکت املاک تجاری WeWork اکنون بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را برای پرداخت می پذیرد.

به گزارش شمانیوز : WeWork روز سه شنبه با اعلام خبر ، اعلام کرد که با BitPay همکاری کرده است و همچنین USDC و PAX را برای پرداخت به عنوان اتر و پایدار پذیرفته است.

 

Coinbase به اولین مشتری WeWork تبدیل شده است که ارز رمزنگاری شده را پرداخت می کند. مشخص نیست که Coinbase کدام ارز رمزنگاری شده را پرداخت خواهد کرد. Block با WeWork تماس گرفته است و در صورت شنیدن خبر ، این داستان را به روز می کند.

 

WeWork علاوه بر این گفت که ارز رمزپایه پذیرفته شده را نیز در ترازنامه خود نگه خواهد داشت ، اما مشخص نیست که آیا هر چهار سکه در خزانه آن نگهداری می شود یا خیر.

 

WeWork همچنین از طریق Coinbase به مالکان و شرکای شخص ثالث خود ارزهای رمزپایه پرداخت خواهد کرد.

 

مدیر عامل WeWork گفت: "WeWork همیشه در خط مقدم فن آوری های نوآورانه بوده است ، و روش های جدیدی را برای حمایت از اعضای خود پیدا کرده است. فقط برای ما منطقی است که گزینه های ارائه شده با افزودن ارز رمزپایه به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته شده برای اعضای خود را گسترش دهیم." ساندیپ ماترانی.

 

با انتشار این خبر ، WeWork به دومین شرکت پس از تسلا تبدیل شده است که پرداخت های رمزنگاری شده را قبول می کند و همچنین آن را در ترازنامه نگه می دارد. همانطور که فقط نگه داشتن بیت کوین در ترازنامه ، چندین شرکت از جمله MicroStrategy و Square این کار را انجام می دهند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied