شمانیوز
شما نیوز

دلار ارزان شد | جمعه 3 اردیبهشت

پیش بینی قیمت دلار در اولین روز بازار هفته اول اردیبهشت را در این صفحه بخوانید ....

به گزارش شمانیوز : قیمت دلار این روزها بسیار تحت تاثیر مذاکرات پیش رو قرار گرفته است . قیمت دلار با نگارش پیش نویس مذاکره وین حسابی نوسان داشت و روند نزولی به خود گرفت . اما باید دید قیمت دلار با توجه به نتیجه مذاکرات در آینده به چه سرنوشتی دچار خواهد شد . در ادامه به بررسی تازه ترین قیمت ها در بازار ارز می پردازیم .... 

 

 

پیش‌بینی قیمت دلار فردا ۴ اردیبهشت | 1400/2/3

اخبار مربوط به مذاکرات هر روز جدی‌تر می‌شود و برخی از فعالان بازار منتظر واکنش قیمت دلار به این اخبار هستند.آخرین قیمت دلار تا پیش از مذاکرات جدید چقدر است؟

 

  اخبار مربوط به مذاکرات هر روز جدی‌تر می‌شود و برخی از فعالان بازار منتظر واکنش قیمت دلار به این اخبار هستند.آخرین قیمت دلار تا پیش از مذاکرات جدید چقدر است؟

 

تا پیش از دیروز یعنی در روز چهارشنبه، دلار ۱۵۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و به ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده بود اما در روز گذشته آخرین گزارش‌ها حاکی از نزولی شدن این روند بوده است.

 

طبق نرخ‌های گزارش داده شده ، قیمت متوسط دلار در بازار متشکل نسبت به روز چهارشنبه  ۲۵ تومان کاهش یافت و روی رقم ۲۳ هزار و ۱۳۳ تومان قرار گرفت. نرخ دلار سامانه سنا نیز ۲۷ تومان کم شد و روی ۲۳ هزار و ۳۶۰ تومان ایستاد.

 

این سایت مدعی شده که از نگاه تحلیلگران فنی بازار تا زمان مشخص شدن نتایج مذاکرات هسته ای، احتمالا بین کف ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومانی و سقف ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومانی نوسان خواهد کرد.

 

بنابراین در روز شنبه احتمالا قیمت دلار نوسان محدودی را تجربه کند. در صرافی ملی نیز آخرین نرخ ۲۳ هزار و ۳۳۹ تومان بوده است.

 

 

بروزترین تحلیل ها و نوسانات بازار ارز را در صفحه  قیمت دلار ، قیمت طلا ، قیمت سکه شمانیوز بخوانید .... 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied