شمانیوز
شما نیوز

پیش بینی قیمت بیت کوین + جزئیات

بیت کوین با افت شدید قیمت از 63 هزار دلار به زیر 50 هزار دلار رسید .

به گزارش شمانیوز : بیت کوین که در سال گذشته با رشد عجیب و چشمگیر خود طرفداران زیادی پیدا کرده است چند روزی است با افت عجیب و شگفت انگیزی روبرو شده است . بیت کوین با افت 14 هزار دلاری باعث ضرر به فعالان این عرصه شده است . نه تنها بیت کوین بلکه تمام رمز ارز ها دچار سقوط چشمگیر شده اند و بازار ارز دیجیتال روز های قرمزی را تجربه می کند .... 

 

 

بیت کوین تا کجا ارزان می شود ؟ 

بیت‌کوین در جریان معاملات یک روز اخیر حدود ۱۰ درصد ریزش کرده است و از ۵۵ هزار دلار به ۴۸ هزار دلار رسیده است. حالا سوال اینجاست که قیمت بیت‌کوین تا کجا ریزش می‌کند؟

کارشناسان بارها از ریسک بالای بازار رمزارزها در مقطع کنونی گفته بودند و در ۲۴ ساعت گذشته ارز دیجیتال بیت‌کوین کانال ۵۰ هزار دلار را از دست داد و به ۴۸ هزار دلار رسید. بیت‌کوین تا کجا ریزش می‌کند؟

مریم محبی، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با بیت‌کوین گفت: ما فاند قوی در ارزهایی مانند بیت‌کوین نداریم و از دست دادن یک محدوده می‌تواند باعث ریزش سریع این ارز به محدوده‌های پایین‌تر شود. قبلا هم اتفاق افتاده که بیت‌کوین از ۲۰ هزار دلار به ۳ هزار دلار رسیده است.

این کارشناس در رابطه با ریسک این بازار گفت: بازار رمزارزها بسیار بازار خطرناکی است و حرکت‌های سنگین بیت‌کوین گاهی باعث زیان سنگین می‌شود.

محبی در رابطه با اینکه بیت‌کوین تا کجا ریزش می‌کند گفت: اگر بیت‌کوین محدوده ۴۵ هزار واحد را از دست بدهد احتمالا تا ۳۲ هزار دلار ریزش می‌کند.

این کارشناس در رابطه با علت ریزش بازار کریپتوکارنسی‌ها گفت: بعد از کلاهبرداری یک صرافی در ترکیه و مقاومت دولت‌های ترکیه و هند در مقابل این ارز، ایراد اصلی این بازار عدم مشروعیت است. این بازار اگر می‌خواهد رشد کند باید مشروعیت به دست آورد.

این کارشناس در پایان گفت: فعالان این بازار نباید بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ درصد سرمایه مازاد خود را در این بازار سرمایه‌گذای کنند و حد ضرر هم برای خود تایین کنند تا ریزش زیاد باعث نشود سرمایه خود را از دست بدهند.

 

* اخبار جدید و تحلیل های بازار رمز ارز ها را در صفحه ارز دیجیتال شمانیوز بخوانید ..... 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied