`
شمانیوز
شما نیوز

سنگدوینی در گفتگو با شمانیوز مطرح کرد؛

برنامه‌ریزی موسسه اعتباری ملل برای ایجاد 1000 شغل در گرگان

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: موسسه اعتباری ملل در راستای رونق اقتصادی در استان گلستان، با کلنگ‌زنی یک مجتمع تجاری و تفریحی در شهر گرگان درصدد ایجاد 1000 شغل برای ساکنان این شهر است.

رمضانعلی سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، درباره اقدام موسسه اعتباری ملل در ساخت مجتمع‌های تفریحی در استان گلستان گفت: مجتمعی که موسسه ملل در استان گلستان ساخته یک مجتمع گردشگری، تفریحی و تجاری است است و موسسه ملل می‌خواهد آن را در چهار فاز اجرا کند.

وی افزود: الحمدالله موسسه ملل کارهای بسیار خوبی را در کشور انجام داده و مکانی را که در استان گلستان ساخته، در شمال شهر گرگان قرار دارد و اینجا قبلاً کارخانه کشت و صنعت بوده و ضمن اینکه آن را به مجتمع گردشگری تبدیل می‌کند، کارخانه را به یکی از شهرک‌های صنعتی شرق گرگان منتقل می‌کند تا آن کارخانه را هم فعال نگاه دارد؛ یعنی این دو کار را با هم انجام می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کافی‌شاپ، رستوران، مجتمع تجاری و تفریحی  در فاز اول به مساحت 36 هزار متر مربع تکمیل می‌شوند و در فاز دوم، فضای تفریحی و پارک آبی به مساحت 14 هزار متر مربع ساخته خواهد شد که خلأ وجود پارک آبی در استان گلستان را رفع خواهد کرد. در فاز سوم هم سالن‌های چندمنظوره مانند تالار، سینما و غیره به مساخت 9500 متر مکعب ساخته می‌‎شود و در فاز چهارم هم فضاهای اقامتی و هتل به مساحت 20 هزار متر مربع ساخته خواهد شد.

ایجاد 700 تا 1000 شغل در گرگان

سنگدوینی معتقد است؛ اقدامی که موسسه ملل در شهر گرگان انجام داده، یک رونق بسیار خوبی را برای این شهر ایجاد کرده و طبق گزارش‌ها از 700 تا 1000 شغل ایجاد خواهد کرد و این موضوع برای استان گلستان و شهر گرگان حائز اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: شهر گرگان در مسیر زائران امام رضا(ع) قرار دارد و این مجتمع می‌تواند برای زائران جذابیت ایجاد کند و چون خود استان گلستان از فضاهای جنگلی برخوردار است، برای خود این مجتمع تفریحی هم مفید و موثر خواهد بود.

تحول در استان گلستان

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مراسم کلنگ‌زنی این مجتمع تفریحی، مدیرعامل موسسه اعتباری ملل قول داد که موسسه اعتباری ملل یک سال زودتر این مجتمع تفریحی را به بهره‌برداری برساند،  گفت: این مجتمع تفریحی می‌تواند، تحول چشم‌گیری را در بحث گردشگری برای استان ایجاد کند و از لحاظ درآمدزایی برای استان درآمدزایی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

سنگدوینی تأکید کرد: موسسه اعتباری ملل عمل‌گرایانه برخورد می‌کند و همه مجموعه‌های استانی دست به دست هم دادند تا موسسه اعتباری ملل به خوبی اهدافش را پیش ببرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها