شمانیوز
شما نیوز

زمان واریز دومین یارانه ماه رمضان + جزئیات

یارانه معیشتی پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

یارانه معیشتی پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، هجدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24:00 روز پنج شنبه مورخ 1400/02/09 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

 

 

 

 

 

یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود

 

حال زمان واریز دومین یارانه این ماه فرا رسیده است و مطابق با اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، هجدهمین مرحله از یارانه معیشتی، در ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه، نهم اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. این یارانه برای نخستین بار در اواخر پاییز۹۸ و همگام با افزایش قیمت بنزین، به برخی از خانوارها تعلق گرفت و تا کنون که حدود ۱۸ماه از اولین مرحله آن می‌گذرد، هر ماهه به طور منظم به حساب خانوارها واریز شد.

 

 

 

مبلغ یارانه معیشتی چه قدر است؟

 

مبلغ واریزی یارانه معیشتی برحسب تعداد اعضای هر خانواده متفاوت خواهد بود و مانند ۱۷دوره قبل، خانواده‌های یک نفره، ۵۵هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۱۰۳هزار تومان، خانواده‌های سه نفره، ۱۳۸هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره، ۱۷۲هزار تومان و خانواده‌های ۵نفره و بیشتر، ۲۰۵هزار تومان یارانه خواهند گرفت.

 

 

 

کسر قسط وام کرونایی

 

همچنین در اینجا لازم به ذکر است که قسط پنجم دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونا از حساب سرپرست خانوارهایی که این وام را دریافت کردند، کسر خواهد شد.

 

 

 

یارانه نقدی؛ آخرین یارانه در ماه رمضان

 

یکی دیگر از یارانه‌هایی که در ماه رمضان به حساب سرپرست خانوارها واریز می‌شود، یارانه نقدی خواهد بود. یارانه نقدی در روزهای پایانی ماه رمضان به حساب مشمولان واریز خواهد شد؛ مبلغ یارانه نقدی ۴۵هزار و ۵۰۰تومان برای هر نفر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied