شمانیوز
شما نیوز

خبر جدید از پرداخت یارانه معیشتی اردیبهشت

آیا یارانه معیشتی اردیبهشت ماه مثل همیشه واریز شد ؟

 
به گزارش شمانیوز : یارانه معیشتی پنجشنبه شب به حساب سرپرستان خانوار واریز شد . قسط جدید وام کرونا نیز از این واریز کسر شد . برخی اعتراض به یارانه شان داشتند که حرف و حدیث هایی را به وجود اورد . در ادامه جزئیات دریافت یارانه و مبلغ مشخص شده برای هر خانواده را می خوانید . 
 
 
 

یارانه معیشتی اردیبهشت امشب واریز می‌شود

هجدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

 
 مطابق با اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، هجدهمین مرحله از یارانه معیشتی، ساعت ۲۴ امشب (پنج شنبه، نهم اردیبهشت ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

 

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، همانند دوره های قبل، خانواده های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت خواهند کرد.
 
 
خانواده های یک نفره ۵۵ هزار تومان
خانواده های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان
خانواده های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان
خانواده های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان
خانواده های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان
 
همچنین، پنجمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانوار هایی که این وام را دریافت کرده اند، از این ماه کسر خواهد شد.

 

گفتنی است، این یارانه برای نخستین بار در اواخر پاییز ۹۸ و همگام با افزایش قیمت بنزین، به برخی از خانوار ها تعلق گرفت و تاکنون که حدود ۱۸ ماه از اولین مرحله آن می گذرد، هر ماهه به طور منظم به حساب خانوار ها واریز شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied