شمانیوز

در آیین تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمان؛ از نخبگان شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در قالب کارگروه نمونه استان تجلیل به عمل آمد.

 به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر؛ صبح امروز در مراسم جشنواره امتنان که در استانداری کرمان و با حضور استاندار و جمعی از مسئولان ارشد استانی برگزار شد، از ۵ نفر از کارکنان شرکت گل گهر در قالب کارگروه نمونه تجلیل به عمل آمد.

 

a44ad123-6bac-40fa-9612-d67d5533a482

 

این جشنواره که به انتخاب کارگر نمونه و کارگروه نمونه استان می‌پردازد، به مناسب گرامیداشت روز کارگر و در مراسمی از نخبگان استانی تجلیل به عمل آورد که سهم شرکت گل گهر نیز تجلیل از پنج نخبه این شرکت بود.

 

طرح "بهینه سازی خردایش الگوی انفجاری با استفاده از ستون هوا" که چندی پیش در جشنواره نظام پیشنهادات گل گهر حائز رتبه سوم شده بود، در جشنواره امتنان نیز جزو رتبه های برتر قرار گرفته و به واسطه آن از همکاران شاغل در مدیریت معدن، آقایان محتشمی، اکبری نسب، نژادحیدری، پورسید یحیی و وفایی تجلیل شد.

 

طرح مذکور که به جشنواره امتنان ارسال شده بود پس از بررسی‌های کارشناسی به مرحله داوری و نهایی رسید و از آن دفاع شد. این طرح کمک بسیار شایانی به کاهش هزینه‌های عملیات های آتشباری، حذف اضافه حفاری‌ها و بهینه سازی در عملیات خردایش می‌کند.

 

d71b19df-5956-45b8-90b9-7efdb953cc75

 

نخبگان معرفی شده از سوی شرکت گل گهر در مراسم جشنواره امتنان نشان دادند که جوانان توانمند  این دیار  می توانند با ایده ها و طرح های کاربردی خود علاوه بر کاربردی کردن دانش در محیط های صنعتی و معدنی؛ در جشنواره های کارگری نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied