شمانیوز
شما نیوز

شمانیوز گزارش می‌دهد؛

خدمت جدید بیمه دی برای ایثارگان؛ از بیمه شخص ثالث تا بیمه بدنه خودرو

شرکت بیمه دی مطابق توافق صورت‌گرفته با بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ خدمات ویژه‌ای را برای خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو برای ایثارگران عزیز در نظر گرفته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، ایثارگران، جزء اقشاری محسوب می‌شوند که رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های بسیاری برای دفاع از کیان و عزت ایران اسلامی از خود نشان داده‌اند. جامعه ایثارگران هیچگاه ادعایی نداشته و ندارند  و همیشه عنوان کرده اند که  برای رضای خدا، دفاع از کشور و مردم مسیر ایثار و شهادت را برگزیده‌اند.

جامعه ایثارگری کشورمان در برابر جانفشانی‌هایی که از خود نشان داده‌اند، خدمات قابل ملاحظه ای دریافت نکرده اند ، البته در این میان بعضی شرکت‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی تلاش می‌کنند حداقل خدمات را به ایثارگران ارائه دهند تا شاید بتوانند ذره‌ای از رشادت‌های این قشر را جبران نمایند.

بیمه دی حامی هوشمند ایثارگران

بیمه دی به عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی در حوزه بیمه با پی بردن دقیق و هوشمندانه به نیازهای ایثارگران عزیز کشورمان، سعی دارد تا امور بیمه‌ای آنها را تسهیل کند و در این راستا برخی خدمات را طراحی و به مرحله اجرا درآورده است.

همانطورکه گفته شد بیمه دی برای حمایت از ایثارگران برنامه‌ها و طرح‌های خوبی را در نظر گرفته است. گفتنی است، در سال گذشته  بیمه دی با بنیاد شهید و امور ایثارگران قراردادی را تحت عنوان قرارداد بیمه تکمیلی به امضا رساند که براساس این قرارداد، تعداد بیمه‌شدگان پایه که حدود یک میلیون و 700 هزار نفر بودند که در خصوص این قرارداد جانبازان و آزادگان به همراه خانواده قانونی تحت تکفل،  ذیل پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گرفتند و موضوعاتی مانند جبران هزینه‌های پزشکی، اعمال جراحی ناشی از بیماری و حوادث مشمول بیمه مازاد بر خدمات درمانی شامل این بیمه نامه شده بود.


بیشتربخوانید:بیمه دی و شبکه نوآفرینی پلنت، تفاهم نامه همکاری امضا کردند


 

همچنین «راه‌اندازی سامانه مشاوره پزشکی تلفنی همزمان با شیوع بیماری کرونا برای گروه‌های خاص بیمه‌شدگان از قبیل جانبازان ۷۰ درصد و شیمیایی حاد و متوسط»، «خارج شدن این عزیزان از صف انتظار پاسخگویی تلفنی به نحوی که اگر با مرکز ارتباط بیمه دی به شماره ۱۶۷۱ تماس بگیرند مستقیماً و در کوتاه ترین زمان به کارشناسان بیمه‌ای متصل خواهند شد»، «مورد پایش سلامت قرار گرفتن والدین شهدا و جانبازان ۷۰ درصد از لحاظ ریسک ابتلا به کرونا، «سطح‌بندی مشتریان در سامانه درمان شرکت»، «تسریع پرداخت خسارت»، «دریافت پوشش‌های بیشتر»، «حذف صف انتظار در مراکز درمانی برای پذیرش و ارائه خدمات ویژه در مراکز درمانی به این گروه‌ها» از دیگر خدمات ویژه درمانی شرکت بیمه دی برای ایثارگران و جانبازان محسوب می‌شوند.

جدیدترین بسته بیمه‌ای بیمه دی برای جانبازان

اما بیمه دی در راستای تکمیل ارائه محصولات بیمه‌ای خود به ایثارگران عزیز کشورمان ، عمق‌بخشی به محصولات را در دستورکار خود قرار داده است.

اخیراً براساس توافقات صورت‌گرفته بیمه دی با بنیاد شهید و امور ایثارگران، تمامی حقوق‌بگیران این بنیاد اعم از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان می‌توانند برای خود و اعضای درجه یک خانواده؛ بیمه‌نامه‌های «شخص ثالث» و «بدنه خودرو» را با شرایط ویژه و طی اقساط بلندمدت و به صورت کسر از حقوق خریداری کنند.

در این خصوص متقاضیان محترم می توانند برای دریافت این تسهیلات به شعب و نمایندگی های بیمه دی در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره ۱۶۷۱ (بدون پیش شماره شهری) تماس حاصل فرمایند.

 

گزارش از لیلا افلاکی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied