شمانیوز
شما نیوز

تغییر ساعت کار شعب بانک ایران زمین در استان های هرمزگان و لرستان

به منظور هماهنگی شبکه بانکی با دستگاه های اجرایی و همچنین ابلاغیه مدیریت بحران استان هرمزگان در خصوص پیشگیری از هرگونه بحران انرژی به دلیل افزایش دمای هوا ساعت کار شعب بانک ایران زمین در این استان تغییر کرد.

به گزارش شمانیوز، طی ابلاغیه کمیسیون هماهنگی بانک های استان هرمزگان در خصوص پیشگیری از هرگونه بحران انرژی بدلیل افزایش دما در ماه های گرم سال، ساعت کاری شعب بانک ایران زمین در این استان بجزء مناطق آزاد قشم و کیش از تاریخ 19 اردیبهشت تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل تغییر کرد.

ساعت کاری کارکنان ستادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح الی 13 ظهر و ساعت کاری کارکنان شعب و ارائه خدمات بانکی به مشتریان از شنبه تا چهارشنبه از 7:30 الی 12:30 و پنج شنبه ها از ساعت 7:30 الی 11:30 است.


بیشتربخوانید:روحیه تعامل و تلاش همراه با انگیزه شاخصه سازمان جوان بانک ایران زمین


 

  دومین جلسه هماهنگی، برنامه ریزی و تدوین اهداف سال 1400 با حضور روسای شعب شهر اصفهان بانک ایران زمین به صورت حضوری و شعب شهر های شهرکرد، شهرضا، گلپایگان، اراک، قم و کاشان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 

همچنین طبق نامه استانداری استان لرستان مبنی بر اثر بخشی کاهش ساعت حضور کارکنان در روند شیوع کرونا، ساعت کاری شعب بانک ایران زمین در این استان از تاریخ 18 الی 22 اردیبهشت از ساعت 8:30 الی 14 ظهر است.

 

 

منبع:روابط عمومی بانک ایران زمین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied