شمانیوز
شما نیوز

پیام تبریک مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت عید سعید فطر

دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر عید بندگی و عبادت پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش شمانیوز، در این پیام آمده است:

 

ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و ماه گشایش درهای رحمت و بخشایش الهی بود که در میعادگاه فطر به پایان رسید تا زنگار معصیت را از دل های پاک بندگان زدوده و به نور ایمان جلایی دوباره ببخشد.

عید فطر هنگامه نزول فضل و رحمت پروردگار بر مؤمنانی است که به مرتبه تقرب و کسب رضایت حق نایل آمده اند و با بازگشت به فطرت پاک انسانی خود در پرتو آیات نورانی قرآن و نیایش در شب های قدر و اظهار بندگی به درگاه معبود پس از یک ماه خودسازی شکر او را به جای می آورند که نعمت هدایت را بر آنان ارزانی داشته و امت اسلام را به برکت این هدایت، برتری بخشیده است.


بیشتربخوانید:اعلام نرخ حق الوکاله بانک صنعت ومعدن


 

خداوند متعال را سپاس می گوییم که توفیق اظهار ایمان و خلوص در بارگاه احدیتش را در این ماه عزیز نصیبمان کرد تا با روزه‌ داری در این ماه پربرکت، بار دیگر با میهمان شدن بر خوان بزرگ نعمت و دریای بیکران الطافش به آرامشی وصف‌ناشدنی دست یابیم.

اینک در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر، عید شکرانه تهذیب و تزکیه نفس، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مؤمنان روزه دار، این عید فرخنده را به تمامی مسلمانان به خصوص همکاران ارجمندم در بانک صنعت و معدن تبریک عرض نموده و از خداوند متعال می خواهم که بهترین سرنوشت ها را برای بندگان صالح خویش مقدر فرماید و همواره ما را در راه عبودیت خویش و خدمت به خلق یاری نماید.

 

 

منبع:روابط عمومی بانک صنعت ومعدن

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied