شمانیوز
شما نیوز

فروش ۳ میلیاردی نمایشگاه مجازی قرآن کریم

مدیر بخش فروشگاهی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اعلام کرد: نمایشگاه قرآن کریم توانست با فروش بیش از سه میلیارد تومان تجربه‌ای موفق در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های مجازی ارائه کند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران،حسین صفری افزود: در نمایشگاه امسال ۵۰۰ ناشر با بیش از ۱۶ هزار عنوان کتاب شرکت کردند و نمایشگاهی در معرض دید علاقمندان قرار دادند که به وسعت ایران بود.
وی گفت: مخاطبان در این نمایشگاه کتاب‌های خود را در بخش‌های دین، قرآن و عترت خریداری کردند و کتاب‌ها با تخفیف ۲۰ درصدی و به صورت " ارسال رایگان" عرضه شد.
مدیر بخش فروشگاهی نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: بیشترین مسافتی که تا کنون یک کتاب در این نمایشگاه طی کرده است به مقدار هزار و ۷۹۳ کیلومتر در فاصله تهران تا شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان بوده است.
آقای صفری افزود: کمترین وزن کتاب در این نمایشگاه ۲۵ گرم بود که به کتاب " شناسنامه شهید دوران " مربوط بود.
وی افزود: در نمایشگاه امسال بیش از ۵۰۰ نقطه روستایی کتاب خریدند و با توجه به این که امکان سفر در ماه مبارک رمضان نیست این نمایشگاه به مخاطبان کمک کرد کتاب‌ها به دست مخاطبان برسد.
آقای صفری در خصوص پایان نمایشگاه گفت: این نمایشگاه ساعت ۲۴ امشب در پایگاه اینترنتی http://iqfa.ir به کار خود پایان می‌دهد و این زمان قابل تمدید نیست.
نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از ۱۱ اردیبهشت برگزار شد.
این نمایشگاه که قبلا به عنوان نمایشگاه حضوری در مصلا برگزار می‌شد سال گذشته به دلیل آغاز شیوع کرونا تعطیل شد و امسال بعد از فراهم آمدن مقدمات لازم در فضای مجازی برپا شد.
در پایگاه اینترنتی نمایشگاه با توجه به تجربه نمایشگاه مجازی کتاب، امکان جستجوی کتاب‌ها بنابر موضوع و نام ناشر با سهولت بیشتری انجام می‌شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied