شمانیوز
شما نیوز

شکسته شدن انحصار خرید سیمان توسط شستا

با راه‌اندازی سامانه «سیمان یاب» کارخانجات سیمان گروه شستا، عدالت در فروش و تامین سیمان در سطح کشور محقق شده است.

به گزارش شمانیوز: شاید تا امروز خیلی‌ها نمی‌دانستند یا هنوز هم در جریان نیستند که انحصار خرید سیمان از کارخانجات سیمان گروه شستا تاکنون در اختیار ۵۰۰ مشتری و عاملیت فروش بوده و بدتر اینکه ۷۰ درصد این مقدار هم تنها به ۳۰ مشتری اختصاص داشته است؛ این در حالی است که سیمان یکی از مصالح مهم برای ساخت و ساز در کشورمان به شمار می‌رود و توزیع عادلانه آن، نه تنها سودآوری کارخانه‌ها را بیشتر می‌کند، بلکه رونق این حوزه را هم در پی دارد.

بر این اساس هلدینگ سیمان مجموعه شستا برای انحصارشکنی و تحقق عدالت در توزیع این محصول، اقدام به راه‌اندازی سامانه و نرم‌افزار سیمان‌یاب کرد که این کار موجب افزایش مشتریان شرکت‌های سیمانی هلدینگ شد.

چنین اقدامی تاثیر چشمگیری داشته به طوری که با استقرار سامانه سیمان‌یاب و فروش سیمان به صورت آنلاین، تعداد مشتریان به بیش از ۲۴۰۰۰ نفر رسیده و رضایتمندی مصرف‌کنندگان نهایی و ارتقاء سیستم توزیع و فروش در صنعت سنتی سیمان را در پی داشته است.

افزایش میزان مشتریان از این طریق، زمینه‌ساز توزیع عادلانه‌تر و در نهایت قیمت منصفانه‌تر سیمان برای هم وطنان و مصرف‌کنندگان نهایی این کالاست.

 

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied