شمانیوز
شما نیوز

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 29 اردیبهشت | 1400/2/29

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو در روز چهارشنبه 29 اردیبهشت را در این صفحه مشاهده می کنید .......

 

 نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 29 اردیبهشت | 1400/2/29

 

 

 

بیشتر بخوانید : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | پنجشنبه 30 اردیبهشت | 1400/2/30

   
 

 

 

قیمت دلار امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟

صبح روز چهارشنبه اولین قیمت دلار در بازار آزاد، صرافی‌ملی، بازار متشکل ارزی، سامانه سنا و سامانه نیما کاهشی اعلام شد.

صبح روز چهارشنبه اولین قیمت معاملاتی دلار در بازار آزاد ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان گزارش شد. در ساعات پایانی معاملات روز گذشته کاری نیز نرخ این ارز  به۲۲ هزار ۷۵۰ تومان رسیده بود.

صرافی ملی هم قیمت دلار را با با ۱۹۹ تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز قبل، ۲۲ هزار و ۳۳۴ تومان برای فروش و ۲۱هزار و ۸۹۲ تومان برای خرید اعلام کرد.

نخستین معاملات دلار در بازار متشکل ارزی با ۲۵۰ تومان کاهش نسبت به آخرین قیمت روز کاری گذشته، به ۲۲ هزار و ۱۱۳ تومان رسید.

نرخ اسکناس آمریکایی در سامانه سنا که پایان معاملات روز سه‌شنبه ۲۲ هزار و ۵۸۴ تومان بود، صبح امروز نیز ۲۲ هزار و ۳۳۴ تومان اعلام شد.

همچنین آخرین نرخ اعلام شده برای معاملات در سامانه نیما براساس معاملات انجام شده در این سامانه در روز کاری قبلی، ۲۰ هزار و ۴۵۱ تومان برای فروش و ۲۰ هزار و۲۶۷ تومان برای خرید رسیده است.

 

 

 

قیمت طلا امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / قیمت سکه کاهش یافت

در بازار امروز انس جهانی طلا ۳ دلار افزایش یافت و به ۱۸۷۳ دلار رسید. همچنین قیمت سکه با روند کاهشی به قیمت ۹ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان رسید.

انس جهانی طلا در بازار امروز به ۱۸۷۳ دلار رسید. انس جهانی نسبت به دیروز ۳ دلار افزایش یافت. قیمت سکه که روز گذشته بدون تغییر بود، در بازار امروز کاهش یافت و با قیمت ۹ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان ثبت شد.

طلای ۱۸ عیار در سایت اتحادیه فروشندگان طلا به قیمت یک میلیون و ۱۱ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت سکه طرح جدید در این سایت ۹ میلیون و ۹۸۰  هزار تومان ثبت شد.

قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام شد. قیمت نیم سکه بر خلاف سکه تمام در بازار امروز بدون تغییر قیمت بود و با پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ثبت شد.

قیمت ربع سکه و سکه یک گرمی در سایت اتحادیه طلا اعلام نشد.

 

 

 

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۹ اردیبهشت / افزایش سکه و طلا ادامه دارد؟

در جریان بازار امروز انس جهانی همچون روز گذشته افزایش یافت و به ۱۸۶۸ دلار رسید. با توجه به افزایش نرخ ارز و انس جهانی، افزایش قیمت طلا ادامه دارد؟

انس جهانی در بازار امروز با افزایش ۲۵ دلاری همراه بود. قیمت سکه و طلا در ادامه روند افزایشی انس طلا، افزایش قیمت را ثبت کردند.

محمد کشتی‌آرای، نائب رئیس اتحادیه طلا در گفتگو با تجارت‌نیوز با اشاره به افزایش انس جهانی طلا در بازار امروز توضیح داد: در کنار افزایش ۲۵ دلاری انس جهانی طلا، قیمت دلار برخلاف روز گذشته افزایش یافت. همین مسائل موجب افزایش نرخ طلا و سکه در بازار داخلی شد.

نائب رئیس اتحادیه طلا درباره اثرات نرخ ارز در بازار طلا گفت: نرخ ارز در بازار دیروز (دوشنبه) کاهشی بود و کانال ۲۳ هزار تومان را از دست داد، همین موضوع در بازار دیروز فاکتوری بود که در کنار افزایش انس جهانی قیمت‌های دیروز را بدون تغییر زیادی همراه کرد.

او در ادامه توضیح داد: افزایش انس جهانی طلا و افزایش قیمت دلار، دو فاکتور مثبت در بازار امروز برای بازار طلا بود که موجب افزایش قیمت طلا و سکه شد.

کشتی‌آرای با توجه به فاکتورها و عوامل موثری که معمولا در بازار آخر هفته وجود دارد معتقد است در روزهای آینده احتمالا روند صعودی در بازار طلا ادامه دارد.

به گفته نائب رئیس اتحادیه طلا، امروز طلای آب شده با افزایش قیمت همراه بود و به قیمت چهار میلیون و ۴۹۵ هزار تومان رسید.

طلای ۱۸ عیار با قیمت یک میلیون و ۳۳ هزار تومان معامله شد.

سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان اعلام شد.

نیم سکه در بازار امروز بدون تغییر پنچ میلیون و ۹۵۰ و ربع سکه سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ثبت شد. // تجارت نیوز

 

 

 

قیمت طلا امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ثبات در قیمت سکه

در بازار دیروز انس جهانی طلا ۱۶ دلار افزایش یافت و به ۱۸۷۰ دلار رسید. همچنین قیمت سکه بدون تغییر بود و با قیمت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ثبت شد.

انس جهانی طلا در بازار دیروز به ۱۸۷۰ دلار رسید. انس جهانی نسبت به دیروز ۱۶ دلار افزایش یافت. قیمت سکه که روز گذشته با کاهش قیمت همراه بود، در بازار امروز تغییری در قیمت نداشت و با قیمت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ثبت شد.

طلای ۱۸ عیار در سایت اتحادیه فروشندگان طلا به قیمت یک میلیون و ۲۰ هزار تومان افزایش یافت.

قیمت سکه طرح جدید در این سایت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ثبت شد.

قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام شد. قیمت نیم سکه پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ثبت شد. / تجارت نیوز

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied