شمانیوز
شما نیوز

فولاد سیرجان ایرانیان ستاره ملی روابط عمومی ایران

در هشتمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت فولاد سیرجان ایرانیان توانست عنوان «ستاره ملی روابط عمومی» را کسب کند.

به گزارش  شمانیوز ، آیین بزرگداشت روز ملی روابط عمومی و هشتمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور مدیران روابط عمومی برتر کشور در تهران و در خانه فرهنگ و هنر دیهیم برگزار شد.

در این جشنواره که به همت خانه روابط عمومی ایران و انجمن بین‌المللی روابط عمومی برپا شد و برگزار کنندگان در پی معرفی روابط عمومی‌های برتر کشور بودند، شرکت فولاد سیرجان ایرانیان  توانست عنوان «ستاره ملی روابط عمومی» را از آن خود کند.


بیشتربخوانید:پیام تبریک دکتر پورمند به مناسبت قهرمانی تیم والیبال فولاد سیرجان


 

در این جشنواره لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد به دکتر رمضان قربان ابراهیمی مدیرعامل محترم شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به پاس شخصیت ارتباطی ،منش ،روحیه تعاملی ونقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه ایشان به حوزه ارتباطات و روابط عمومی و عملکرد حمایتی فکری وعملی ایشان از حوزه ارتباطی تحت امر و شخصیت برجسته ارتباطی به ایشان اعطا گردید.

همچنین در ادامه این جشنواره جایزه ستاره ملی روابط عمومی درسال 99 و لوح سپاس این جشنواره نیز به مهندس ابراهیم احمدی رییس روابط عمومی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان اهدا گردید.

سیرجان2

سیرجان 1

 

منبع:روابط عمومی فولاد سیرجان ایرانیان

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied