شمانیوز
شما نیوز

زمان واریز یارانه 500 هزار تومانی + جزئیات

زمان واریز یارانه ۵۰۰ هزار تومانی احتمالا در نیمه خرداد به حساب مردم ایران واریز می‌شود.

زمان واریز یارانه ۵۰۰ هزار تومانی احتمالا در نیمه خرداد به حساب مردم ایران واریز می‌شود. دولت برای برای جبران بخشی از ضررهای ناشی از کرونا مبلغ 500 هزار تومان برای خانواده 4 نفره واریز کند. با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی اردیبهشت ماه این یارانه در اواسط خرداد ماه به حساب مردم عزیز ایران واریز گردد.

 

مبلغ یارانه کرونایی خرداد

 

مبلغ یارانه کرونا که توسط دولت برای جبران زیان‌های ناشی از کرونا به اقشار کم درآمد پرداخت می‌شود برای خانوار 4 نفره 500 هزار تومان است.

 

 

اولین یارانه کرونایی در سال 1400

 

در حالی ابهاماتی در خصوص شرایط برخورداری از یارانه کرونا از سوی برخی شهروندان و افکار عمومی مطرح است که اولین یارانه تخصیصی در این قالب در آخرین روزهای سال به حساب شهروندان واریز شده است.

 

 

یارانه 500 هزار تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

 

 آخرین بررسی‌های صورت گرفته بر پایه اعلام رییس سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه احتماعی نشان می‌دهد در راستای حمایت از آسیب دیدگان از بابت شیوع کرونا، اعتباری بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان، بسته به تعداد نفرات خانوار به حساب برخی خانوارها واریز خواهد شد.

 

محاسبه واریز یارانه 500 هزار تومانی به ازای هر نفر

 

در این قالب به خانوار یک نفره ۲۰۰ هزار تومان، خانوار دو نفره ۳۰۰ هزار تومان، خانوار سه نفره ۴۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۵۰۰ هزار تومان و خانوار پنج نفره یا بیشتر رقم ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied