شمانیوز
شما نیوز

امحا بیش از یک هزار تن کالای غیر استاندارد در 6 استان کشور

بالغ بر 1140 تن انواع کالای فاقد مجوزهای مصرف به ارزش تقریبی 408 میلیارد و 550 میلیون ریال توسط 6 مدیریت استانی اموال تملیکی منهدم شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در 6 استان مازندران، هرمزگان، بوشهر، کردستان، زنجان و تهران مجموعاً 1140 تن انواع کالای غیر استاندارد و غیر بهداشتی به ارزشی بالغ بر 408 میلیارد و 550 میلیون ریال امحاء شد.
در این گزارش آمده است بیش از یک هزار تن سنگ آهن غیر قابل استفاده در صنایع به ارزش 294 میلیارد و 985 میلیون ریال توسط مدیریت اموال تملیکی مازندران، 69 تن انواع کالاهای فاقد مجوز به ارزش 31 میلیارد ریال در هرمزگان، 29 تن کالا به ارزشی بالغ بر 70 میلیارد ریال توسط اموال تملیکی بوشهر ، 25 تن خاک کوره (دوده) به ارزش 170 میلیون ریال توسط اموال تملیکی کردستان، 12 تن کالا به ارزش 8 میلیارد و 380 میلیون ریال در استان زنجان و 5 تن انواع کالا به ارزش 4 میلیارد ریال توسط اموال تملیکی تهران منهدم شد.
شایان ذکراست اغلب کالاهای انهدامی شامل سنگ آهن، لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد استاندارد، البسه مستعمل، مواد خوراکی و آشامیدنی فاسد و غیرقابل مصرف بوده که درراستای حفظ سلامت جامعه و کمک به رونق تولید داخلی با حضور نمایندگان سازمان های ذیصلاح امحاء شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied