شمانیوز
شما نیوز

نحوه فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید + جزئیات

جهت فروش سهام عدالت خود در کارگزاری مفید اینجا کلیک کنید.

پایگاه خبری شمانیوز: سهام عدالت بعد از اوج دچار سقوط آزاد شده است. سهام عدالت جهت کمک به معیشت مردم طراحی شد سهام عدالت دارای سود است برای سهامداران . سود سهام عدالت به حساب مردم واریز شد.

 

 

 

 

نحوه فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید

 

اواسط دهه ۱۳۸۰ دولت سهام خود را در ۴۹ شرکت بین مردم تقسیم کرد که با این کار بیش از ۴۹ میلیون نفر از جمعیت کشور مشمول دریافت سهام عدالت شدند. آزادسازی سهام عدالت به این معناست که سهام‌داران مالکیت سهام خود را بر عهده بگیرند.

 

مسئولیت سهام عدالت طی چند سال گذشته به عهده سازمان خصوصی‌سازی بوده، اما از این پس اگر سهام‌داران در سامانه سهام عدالت روش «سهامداری مستقیم» را انتخاب کرده باشند، می‌توانند خودشان مدیریت سهام خود را بر عهده بگیرند.

 

 

رای آزادسازی و فروش سهام عدالت چه اقداماتی باید انجام گیرد؟

 

در حال حاضر سهام عدالت به مرحله آزادسازی رسیده و به‌زودی دارندگان این سهام می‌توانند از سود و منافع فروش آن بهره‌مند شوند. بدین منظور بعد از آزادسازی سهام عدالت و انتخاب روش سهامداری مستقیم، متقاضیان فروش می‌توانند از طریق «سامانه سهام عدالت کارگزاری مفید» نسبت به فروش دارایی خود اقدام نمایند.

 

 

به این منظور مراحل زیر به ترتیب باید توسط کاربر انجام پذیرد:

 

در مرحله اول دارندگان سهام عدالت بایستی نسبت به انتخاب «روش سهامداری مستقیم» در سامانه سهام عدالت اقدام نمایند. به این منظور با کلیک روی لینک زیر، در سامانه سهام عدالت پس از وارد کردن اطلاعات و ورود به پنل خود، «روش سهامداری مستقیم» را انتخاب نمایند.

مرحله دوم انتخاب کارگزاری مفید به عنوان کارگزار فروش سهام شما می‌باشد. کارگزاری مفید به‌عنوان همراه و راهنمای مشمولان سهام عدالت بستر لازم را برای مشاهده دارایی سهام عدالت و ثبت درخواست فروش آن فراهم کرده است. به این منظور روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سامانه سهام عدالت کارگزاری مفید شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied