`
شمانیوز
شما نیوز

توسط عضو هیأت رئیسه مجلس صورت گرفت؛

تقدیر از بانک قرض الحسنه مهر ایران درخصوص فعالیت درحوزه مسئولیتهای اجتماعی

عضو هیأت رئیسه مجلس، از بانک قرض الحسنه مهر ایران بابت فعالیت این بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر کرد.

به گزارش شمانیوز ، حسینعلی حاجی‌ دلیگانی، نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر میمه و برخوار در نامه‌ای به دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران از این بانک به علت مشارکت در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر کرد.

در متن پیام حاجی‌دلیگانی آمده: در خصوص ایفای مسئولیت اجتماعی آن مجموعه در حادثه زلزله شهر سی‌سخت، ضمن قدردانی از این اقدام انسان‌دوستانه، توفیقات آن مجموعه را در خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم ایران اسلامی از درگاه خداوند منان خواستارم.

گفتنی است بانک مهر ایران که همواره در حوزه مسئولیت اجتماعی پیشرو بوده، با تخصیص بخشی از هزینه‌های تبلیغاتی خود، به کمک مردم این خطه از کشورمان شتافت.


بیشتربخوانید:بانک قرض الحسنه مهرایران حامی زوج های جوان


 

از جمله اقدامات انجام شده توسط بانک مهر ایران برای کمک به مردم سی‌سخت، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به آسیب‌دیدگان زلزله به اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، ساخت و بازسازی مراکز بهداشت روستایی با اعتبار ۵ میلیارد ریال، پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به آسیب‌دیدگان، جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی همکاران بانک و اختصاص آن به آسیب‌دیدگان و همچنین همدلی بانک مهر ایران با مردم زلزله‌زده در قالب طرح همیاران مهر بوده است.

 

 

منبع:روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها