شمانیوز
شما نیوز

خبر خوش برای آیفون بازها

سازندگان قطعات آیفون قصد دارند فروش محصولات را از اواخر ماه جولای افزایش دهند.

پایگاه خبری شمانیوز:  هر ساله در این تایم شایعاتی درباره مدل بعدی آیفون به طور فاحشی افزایش می یابد و سال 2021 نیز از این قاعده مستثنی نیست. خانواده آیفون 12 شش ماهه شده است و با این وجود بسیاری از شایعه ها و گمانه زنی ها در مورد آیفون بعدی وجود دارد که ممکن است به عنوان آیفون 13 شناخته شود (یا می تواند آیفون 12S باشد یا فقط "آیفون" مانند این iPad نسل چهارم. شاید این آیفون 21 باشد زیرا 2021 است. کسی چه می داند؟)

 

 

آیفون 13 ارزش انتظار را خواهد داشت

 

سازندگان قطعات آیفون قصد دارند فروش محصولات را از اواخر ماه جولای افزایش دهند.

به طور خاص، شرکای اپل تولید موتورهای تماس صوتی (VCM) را که در دوربین گرانترین تلفن های هوشمند شرکت آمریکایی استفاده می شود، افزایش می دهند.

موتورهای تماس صوتی از یک آهنربا و یک سیم پیچ تشکیل شده اند که با استفاده از تغییر سنسور یک سیستم تثبیت کننده تصویر نوری را فراهم می کنند.

این ویژگی در آیفون ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو مکس ظاهر شده است، پرچمداران آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی این ویژگی را ندارند.

طبق گفته اپل، تغییر سنسور باعث تثبیت نور دوربین و کیفیت عکس ها و فیلم های گرفته شده در حال حرکت می شود.

تولیدکنندگان موتورهای تماس صوتی برنامه ریزی کرده اند تا تولید خود را ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش دهند. این ممکن است هم نشانگر آغاز مونتاژ گوشی های هوشمند جدید اپل باشد و هم این واقعیت که همه مدل های آیفون ۱۳ در عملکرد تغییر ماتریس را دریافت خواهند کرد.

تأمین کنندگان اصلی جز موتورهای تماس صوتی به اپل شرکت های ژاپنی میتسومی و آلپس هستند. عرضه موتورهای تماس صوتی حداقل تا ماه نوامبر به رشد خود ادامه خواهند داد.

انتظار می رود اپل در پاییز امسال از چهار تلفن هوشمند رونمایی کند؛ آیفون ۱۳، ۱۳ مینی، ۱۳ پرو و ​​۱۳ پرو مکس. طبق منابع سازمان Wedbush، در سال ۲۰۲۱ رونمایی غول فناوری اطلاعات آمریکایی به موقع انجام می شوند و ارائه در سپتامبر صورت می گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied