شمانیوز
شما نیوز

جزئیات آگهی مزایده سراسری املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی

جزئیات آگهی مزایده سراسری املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی از فردا منتشر می شود

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، جزئیات مزایده سراسری املاک و مستغلات شماره 1115 از فردا منتشر می شود.


این مزایده شامل آپارتمان، خانه ویلایی، املاک تجاری و اداری، باغ و اراضی و ... می باشد که شرکت کنندگان در مزایده می توانند با مراجعه به صفحه مزایده اموال غیر منقول  از قسمت شماره مزایده، شماره 1115 را انتخاب کنند و لیست تمام املاک و مستغلات مطرح در ملاحظه را  نمایند.


شایان ذکر است زمان انتشار در سایت ساعت 8 روز چهارشنبه مورخ 12/3/1400 و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت  ساعت 24روز یکشنبه مورخ 23/3/1400 خواهد بود.

 

ضمناً جهت شرکت در مزایده رعایت موار ذیل الزامی می باشد:

1.    برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد و کلیه ی مراحل فرآیند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه )، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادات دربستر سامانه ی مذکور انجام می پذیرد.


2.    متقاضیان شرکت در مزایده می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) با شماره های دفترثبت نام 85193736  و مرکز راهبری و پشتیبانی به شماره ی  41934 تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند.


3.    خریداران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی سازمان به نشانی www.tamliki.ir مراجعه و برای بازدیداز املاک مطرح در مزایده استان تهران با شماره تلفن 44907602 و 44903372 هماهنگی لازم بعمل آورند. 


4.    شرکت کارمندان دولت در مزایده منع قانونی دارد.


5.    متقاضیان محترم جهت اخذ اطلاعات و آگاهی از شرایط و نحوه¬ی انعقاد قرارداد به نمایند گی های سازمان مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید بعمل آورند.


6.    املاکی که دارای شریک مشاعی بوده و همچنین املاکی که فاقد سند مالکیت ثبتی می باشند تخلیه بر عهده خریدار است و از طریق تنظیم صلح نامه واگذار می گردد.


7.    همزمان با انعقاد قرارداد با برنده مزایده، در املاکی که فاقد مفاصاحساب شهرداری و اداره امور مالیاتی باشد به برنده وکالت داده می شود تا ظرف مدت 2 ماه از تاریخ عقد، ضمن مراجعه به مبادی ذیربط اقدامات لازم جهت اخذ مفاصا حساب ها و استعلامات مربوطه به عمل آورد. در صورت عدم اقدام در موعد مقرر سازمان مسئولیتی در قبال پرداخت بدهی¬ها و خسارات احتمالی نخواهد داشت . هرگاه که مبلغ لازم جهت تسویه مفاصاحساب ماخوذه بیش از مبلغ قرارداد فیمابین باشد سازمان حق فسخ قرارداد را برای خود محفوظ می دارد.


8.    در فروش اقساطی، برندگان ملزم به پرداخت سود اقساط به میزان سود بانکی مصوب شورای پول و اعتبار در قراردادهای فی مابین می باشند. 


9.    قیمت پیشنهادی متقاضیان املاک مطرح در مزایده میبایست بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.


10.-حضورمتقاضیان محترم در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied