شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی//

تولید محتوا چیست؟ جهت تولید محتوا از کجا شروع نماییم؟

برای تولید محتوا سعی کنید، جزئیات هدف خود را نیز بنویسید؛ مثلا اگر شما رستوران دارید برای تولید محتوا حتما از جزئیات محیط رستوران ها و دستورالعمل های خاصی که استفاده می‌کنید درغذا ها، منوی غذا، پرسنل رستوران، یا تایم کاری و غیره تمامی این جزئیات را حتماً در محتوای خود بگنجانید.

برای تولید محتوا سعی کنید، جزئیات هدف خود را نیز بنویسید؛ مثلا اگر شما رستوران دارید برای تولید محتوا حتما از جزئیات محیط رستوران ها و دستورالعمل های خاصی که استفاده می‌کنید درغذا ها، منوی غذا، پرسنل رستوران، یا تایم کاری و غیره تمامی این جزئیات را حتماً در محتوای خود بگنجانید.

اگر به جزئیات بپردازید؛ این یک امتیاز مثبت برای سایت شما تلقی می شود، چرا که در حال حاضر وب سایت ها به صورت تیتر وار و کلی تولید محتوا انجام می‌دهد.

 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی هم همیشه راه های جدید و به روزی برای تولید محتوا وجود دارد. شما اگر می خواهید در زمینه تولید محتوا موفق شوید باید حتما اطلاعات خود را روز به روز در زمینه تولید محتوا به روز کنید. برای این کار شما بهتر است ؛ مقالات قدیمی خود را دوباره منتشر کنید، در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان آدرس عوض نشود تولید عکس بسیار با ارزش و مهم می باشد؛ پس حتما از عکس های جالبی استفاده کنید تا بتوانید به راحتی بر مخاطبین خود تاثیر بگذارید. در تولید محتوا فونت های؛ که به کار می‌برید نیز بسیار مهم می باشد در همه حال به شما پیشنهاد می کنیم در زمینه تولید محتوا اطلاعات خود را را به روز نگه دارید.

زمانی که شما تولید محتوای خود را به پایان رساندید تازه کار اصلی شما شروع می شود؛ سعی کنید محتوا هایی که می نویسید را بر اساس استاندارد سئو به درستی به کار ببرید یعنی شما کلمات کلیدی، عنوان ها و تیتر ها و غیره را بر اساس آخرین الگوریتم بتوانید رعایت کنید؛ چرا که این سئو می باشد که در گوگل بسیار اهمیت دارد و برای افزایش رتبه سایت شما تاثیر دارد، که به این مرحله سئو مکانیکی میگویند.

همچنین برای تولید محتوا می تواند به شما کمک کند رعایت نکات نگارشی پایه و اولیه می باشد مانند ویرگول، نقطه و غیره. چرا به کار بردن این مواردی در مقاله اگر به درستی به کار نروند؛ باعث کج فهمی خوانندگان وب سایت شما می شود، پس حتما قبل از اینکه انتشار بزنید این موارد را رعایت کنید.

در ادامه می خواهیم نکات کلیدی که بسیار مهم می باشند در تولید محتوا را به شما آموزش دهیم:

اولین قدم برای اینکه شما بتوانید متواری را تولید کنید باید مخاطبان و کاربران خود را بشناسید؛ اگر شما بتوانید نیازها و خواسته‌های مخاطبان و کاربران خود را به خوبی بشناسید، میتوانید با تولید محتوا راحت‌تر با آنها ارتباط برقرار کنید.

دومین راه برای محتوا این است؛ که بتواند کلمات کلیدی را شناسایی کنید اگر می خواهید یک محتوای با ارزش و خوب ارائه دهید؛ باید بتوانید کلماتی را شناسایی کنید که افراد در جستجوهای خود از آن استفاده می کنند، البته در نظر داشته باشید که در بین متن نباید بیش از حد از کلمه کلیدی استفاده کنید چرا که از سوی الگوریتم‌های گوگل هست من با تکرار زیاد کلمه کلیدی جریمه می‌شوید.

نکته دیگر این است که بتوانیم در روش‌های تولید محتوا و همچنین رقبا شناخت داشته باشید؛ چرا که به شما کمک می کند تا سرعت کار شما بالا برود و همچنین با شناخت رقبا می توانید مسیر های بهتری را برای هدف خود انتخاب کنید.

نکته بعدی این است که در جریان باشید مردم همیشه از ایده‌های نو طرفداری می کنند، همواره توانید روش های جدیدی را برای کسب و کار خود ارائه دهید.

از مهمترین و اصلی ترین مرحله تولید محتوا انتخاب عنوان مناسب با کسب و کار شما می باشد، که این عنوان کاربران را جذب کرده و باعث می‌شود تا ماه سرمایش ما مورد توجه مخاطبان و کاربران قرار گیرد.

تعداد کلمات را باید در سایت‌ها رعایت کنید؛ اگر شما می خواهید سایت راه اندازی کنید، باید بین ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ کلمه در سایت قرار گیرد و ما اگر می خواهید در وبلاگ محتوا قرار دهید ۳۰۰ تا ۵۰۰ کلمه کافی می باشد.

سعی کنید بعد از عنوان مقاله مقدمه را بگذارید، که عالی و جذاب باشد که بتواند حس کنجکاوی کاربران و مخاطبان را به دنبال داشته باشد که برای خواندن ادامه متن ترغیب شوند.

زمانی که تولید محتوا انجام می‌دهید از موضوع اصلی کسب و کار خود خارج نشوید. نکته بعدی این است که مطالب کافی برای وب سایت خود استفاده نکنید و سعی کنید همیشه مطالبی را به کار ببرید که جدید بوده و جای مورد استفاده قرار نگرفته است.

و اما نکته آخر که بسیار نیز می باشد، برای بهینه سازی محتوا می توانید از زیر عنوان ها در متن خود استفاده کنید؛ که شما می توانید مطالب خود را تقسیم کنید، و به صورت دسته بندی در سایت قرار دهید با این کار مخاطبان و کاربران شما می توانند به راحتی به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. جهت مشاوره تولید محتوا می توانید از خدمات شرکت سئوکار استفاده نمایید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied