شمانیوز
شما نیوز

نخستین جلسه شورای پژوهشی سازمان اموال تملیکی برگزار شد

نخستین جلسه شورای پژوهشی سازمان اموال تملیکی با حضور دکتر محمد علی افتخاری عضو هیات مدیره و مدیر عامل سازمان، دکتر اسفندیار جهانگرد عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش شمانیوز : به گفته افتخاری با توجه به اینکه سابقه ای در زمینه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی در اموال تملیکی وجود نداشته است، این شورا با هدف آنالیز مسائل بصورت علمی، تشخیص راهکارها و حل مشکلات با برنامه ریزی  دقیق تشکیل شده است.

مدیر عامل سازمان اموال تملیکی یکی از آسیب های نظام اداری را پیچیدگی و بالا بودن بروکراسی فرایندها دانست و گفت: باید با استفاده از ظرفیت شورای علمی و پژوهشی سازمان فرآیندهای کاری را در جهت تسهیل و دسترسی آسان  بازبینی کنیم.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی نشریه تخصصی علمی و پژوهشی در حوزه قاچاق و متروکه اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا ضمن ایجاد فضای علمی بیشتر هر چه سریعتر با برنامه ریزی به نقطه مطلوب برسیم.

شایان ذکر است دکتر محمد علی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، دکتر اسفندیار جهانگرد  اقتصاد دان وعضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر احمد صمیمی مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس شورای مشاوران و صاحب نظران توسعه کشور، عزت اله محمدی معاون توسعه منابع، پشتیبانی و امور استان های مرکز آمار ایران و تعدادی از مشاورین مدیرعامل و مدیران ستادی از اعضای اصلی این شورا هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied