شمانیوز
شما نیوز

آغاز همکاری دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت و سازمان بسیج سازندگی

طرح همکاری دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت و سازمان بسیج سازندگی کلید خورد و با امضای تفاهم نامه ای این دو سازمان ، همکاری خود را آغاز کردند.

به گزارش شمانیوز، این تفاهم نامه در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر جامعه، کمک به ترویج فرهنگ تعاون و همیاری در کشور همچنین توسعه همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در شهرهای کوچک و روستاها به امضای محمدحسین حسین زاده راهبر شبکه توسعه اجتماعی رسالت و محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی رسید. 

حسین زاده در این مراسم با اشاره به فعالیت های که در قالب الگوی توسعه اجتماعی رسالت صورت گرفته است، گفت:  یکی از اهداف اصلی شبکه توسعه اجتماعی رسالت، بهبود سبک زندگی با بکارگیری سه مولفه همیاری اجتماعی، قرض  الحسنه و کارآفرینی اجتماعی است. 


بیشتربخوانید:همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و کمیته امداد در حمایت از مشاغل خرد


 

در ادامه رئیس بسیج سازندگی گروه های جهادی و صندوق های قرض الحسنه مردم یار اشتغال زا را دو بازوی توانمند این سازمان عنوان کرد و گفت: بسیج سازندگی در امتداد جهاد سازندگی تشکیل شد تا مأموریت محرومیت زدایی را در کشور انجام دهد. زهرایی افزود: پروژه‌های محرومیت زدایی کوچک در مناطق مختلف  از جمله اهداف  این سازمان است و  امیدواریم با آغاز این همکاری مشترک و در قالب الگوی توسعه اجتماعی رسالت در راستای توانمندسازی و رفع محرومیت ها گام برداریم.

 

 

منبع:روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied