شمانیوز
شما نیوز

بازگشت 7 دستگاه ربات مخزن ساز متروکه به خط تولید

رئیس اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان چهارمحال و بختیاری از مساعدت‌های این اداره برای اعاده‌ ربات‌های مخزن ساز متروکه شده در گمرک به صاحب کالا در راستای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان فروش و جمع‌آوری املاک تملیکی، علی آزادی رئیس اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: 7 دستگاه ربات‌ مخزن ساز به ارزش بیش از 7 میلیارد تومان از سوی گمرک شهرستان بروجن که در حال حاضر بعنوان کالای متروکه در انبار صاحب کالا است، به این مدیریت اعلام شده تا وضعیت آن تعیین تکلیف شود. به همین جهت ضمن بازدید از آنها، هماهنگی‌های لازم جهت آمادگی اعاده ربات‌ها به صاحب کالا صورت گرفته است.


آزادی افزود: در راستای تاکید سازمان اموال تملیکی بر همکاری با صنایع تولیدی در سال حمایت از تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها، مدیریت اموال تملیکی استان چهارمحال و بختیاری با ارایه صورت‌جلسه‌ای، به صاحب کالا مهلت 10 روزه‌ داده شده که برای انجام مذاکرات سازش و دریافت این دستگاه ها مراجعه نماید.


وی عنوان کرد: این دستگاه‌ها جهت ساخت مخزن‌های گاز سی ان جی و ال پی جی برای خودروهای سواری، اتوبوس و سایر وسائط نقلیه استفاده می‌شود و همچنین در تولید کپسول‌‌های گاز مصرف شهری و روستایی کاربرد دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied