شمانیوز
شما نیوز

شرایط ثبت نام جاماندگان یارانه + جزئیات

کسانی که در سال ۱۳۹۳ از ثبت نام یارانه‌ها جا مانده اندو یا افرادی که خانواده آن‌ها یارانه‌بگیر نبوده اما با ازدواج از خانواده جدا شده‌اند متقاضی دریافت یارانه هستند می‌توانند طبق شرایطی که اعلام شده است برای ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش شمانیوز: کسانی که در سال ۱۳۹۳ از ثبت نام یارانه‌ ها جا مانده اندو  یا افرادی که خانواده آن‌ها یارانه‌ بگیر نبوده اما با ازدواج از خانواده جدا شده‌اند متقاضی دریافت یارانه هستند می‌توانند طبق شرایطی که اعلام شده است برای ثبت نام اقدام کنند.

با توجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا و نگرانی های جدی در این خصوص ،شرایط ثبت نام جاماندگان یارانه پس از هماهنگی های لازم با ستاد ملی کرونا اعلام می‌شود.

 

در اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:

بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۰ و آیین‌نامه مصوب دولت کسانی که در سال ۱۳۹۳ از ثبت نام یارانه‌ها جا مانده یا افرادی که خانواده آن‌ها یارانه‌بگیر نبوده اما با ازدواج از خانواده جدا شده‌اند چنانچه متقاضی دریافت یارانه هستند، می‌توانند طبق شرایطی که اعلام خواهد شد برای ثبت نام اقدام کنند.

بنابر این اطلاعیه؛ پس از هماهنگی‌های لازم با ستاد ملی کرونا نحوه مراجعه حضوری به مراکز مربوطه برای ثبت نام در شهرهایی که خطر گسترش کرونا وجود نداشته باشد اعلام می‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است؛ تا اعلام شرایط از سوی این وزارتخانه، افراد متقاضی ثبت نام یارانه، از مراجعه حضوری به این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied