شمانیوز
شما نیوز

عکس لورفته از خودرو جدید ایران خودرو

یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید خودرو در ایران، ایران خودرو است. ایران خودرو به تازگی خودرو جدید تولید کرده است که قبل از رونمایی رسمی عکس هایی از این خودرو منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید خودرو در ایران، ایران خودرو است. ایران خودرو به تازگی خودرو جدید تولید کرده است که قبل از رونمایی رسمی عکس هایی از این خودرو منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید. 

 

hhs743

 

اولین تغییر در نسخه اتوماتیک را باید مربوط به استفاده از جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک با قابلیت تعویض دستی و حالت اسپرت و برفی دانست که قطعا بزرگ ترین مزیت این خودرو نسبت به رقبای اتوماتیک CVT چینی محسوب می شود.

 

تغییرات ظاهری تارا اتوماتیک نسبت به نمونه دستی

تغییرات تارا اتوماتیک نسبت به نمونه دستی در ظاهر اگرچه آنچنان گسترده نیست اما کاملا مثبت تلقی می شود. در اولین گام رینگ های پژویی تارای اتوماتیک به چشم می‌آیند که حال کاپ رینگ با برند ایران خودرو در مرکز آن جا خوش کرده است. سانروف، آینه‌ های جانبی راهنما دار، حذف راهنمای روی گلگیر و جایگزینی آن با یک قطعه پلاستیکی و نوار کرومی زیر پنجره ‌های جانبی نیز از دیگر تغییرات در نسخه اتوماتیک تارا هستند.

 

154134072_166128215178898_1538078750566392239_n

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied