شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

برایان اعتماد افتخار ایران

زندگی دکتر اعتماد تا دکترای وکالت

 پس از اینکه دکتر اعتماد به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کردند، در آنجا مشغول به تحصیل شد. این نابغه ی بیزینس از همان بچگی عاشق علم و یاد گرفتن بود. وی تمام وقت خود را صرف یاد گرفتن می کرد و از سنین پایین آرزوی موفقیت های بزرگ داشت. دکتر اعتماد برای اینکه راه و روش موفق شدن را بیاموزد، سعی می کرد تا اطراف انسان های موفق باشد تا راه موفقیت را پیدا کند. او مجلات فوربز را می خرید و سعی می کرد با افراد برتر آمریکا که در روزنامه فوربز از آنها نام برده شده بود تماس برقرار کند و به صورت رایگان برایشان کار کند.

 

راه موفقیت برایان اعتماد چه بود؟

او راه موفقیت را در درس خواندن یافت. جدی تر از قبل شروع به درس خواندن و یادگیری علم کرد. او علاوه بر تحصیل، ورزش را نیز در برنامه خود قرار داد. دکتر برایان اعتماد هم اکنون به ورزش بهای زیادی می دهد و در برنامه اش ورزش اولویت و جایگاه بالایی دارد. دکتر اعتماد سعی می کرد هر روز به علم خود بیفزاید و تمام وقتش را برای یادگیری صرف می کرد. نتیجه ی این همه تلاش و سختی قبول شدن در بهترین دانشگاه شهر نیویورک بود. او در دانشگاه لاو اسکول نیویورک پذیرفته شد. او دکترای وکالت خود را از این دانشگاه کسب کرد. پس از گرفتن مدرک دکترا، از وی دعوت شد تا به عنوان وکیل شهر نیویورک مشغول به کار شود.

 

 

790p89o

وارد شدن به دنیای سیاست

دکتر برایان معتقد است که یا نباید کاری را شروع کرد و به آن وارد شد یا باید در آن بهترین بود و هر کاری که می توان برای این بهترین شدن انجام داد. دکتر پس از مدتی کار، به عنوان وکیل شهر نیویورک تصمیم گرفت تا وارد دنیای سیاست شود. برای انجام این کار تصمیم گرفت تا برای تعدادی از سناتورهای واشنگتن دی سی رایگان کار کند. او معتقد است زمانی که شما در کاری بهترین باشید دیگران بهای شما را می پردازند به همین دلیل شروع به کار برای سناتورهای واشنگتن دی سی کرد. دکتر اعتماد می گوید زمانی که شما تلاش و پشتکار خود را به دیگران نشان دهید آنها از شما دعوت به کار می کنند.

 

پیشنهاد های شغلی برایان اعتماد

پس از مدتی کار در واشنگتن دی سی یکی از بهترین سناتورهای آمریکا در کالیفرنیا از دکتر اعتماد خواست تا به کالیفرنیا برود و برای او کار کند. اما در آمریکا هر شهر قوانین مخصوص به خود را دارد. دکتر اعتماد دکترای وکالت خود را در نیویورک گرفت و به قوانین این شهر آگاهی کامل داشت. اما برای رفتن به کالیفرنیا او باید در مدت 6 ماه همه ی قوانین کالیفرنیا را در ذهن خود جایگزین قوانین نیویورک می کرد و این کار را به نحو احسن انجام داد. در آمریکا برای اینکه شخصی بتواند به عنوان وکیل کار کند باید پس از گرفتن دکترای وکالت در یک آزمون سه روزه شرکت کند و در صورت پذیرفته شدن اجازه وکالت به وی داده می شود.

 

برایان اعتماد میلیاردر خودساخته

تلاش های بی وقفه برایان اعتماد

دکتر اعتماد در این 6 ماه باز هم تلاش و پشتکار خود را بکار گرفت و تمام وقت خود را صرف درس خواندن کرد. دکتر اعتماد به خوبی آزمون سه روزه کالیفرنیا را گذراند و اجازه وکالت در این شهر را گرفت تا بتواند برای سناتور متلنتاک کار کند. از طریق کار در کالیفرنیا و فعالیت برای این سناتور دکتر اعتماد با افراد بسیاری که در سیاست فعالیت می کردند آشنا شد. بواسطه همین آشنایی ها دکتر اعتماد از طرف وزیر خارجه سنگاپور دعوت به همکاری شد. برایان اعتماد علاقه شخصی به شهر سنگاپور و مردم آنجا داشت، زیرا معتقد بود پشتکار و تلاش بسیار خوبی دارند به همین دلیل این دعوت به همکاری را نیز پذیرفت.

 

برایان اعتماد بهترین وکیل دنیا

پس از مدتی کار در سنگاپور دکتر اعتماد به دبی مهاجرت کرد. او وکیل یکی از بهترین کمپانی های املاک در خاورمیانه شد و کارهای زیادی برای این کمپانی انجام داد. یکی از کارهایی که دکتر اعتماد در این کمپانی انجام داد این بود که کارهای وکالت هتل برند جورجیو آرمانی را انجام داد.

 

اولین مدیریت دکتر اعتماد

دکتر اعتماد پس از کارهایی که انجام داد متوجه شد به درجه بالایی از وکالت رسیده و از طرفی عاشق این است که مدیریت یک کمپانی را برعهده بگیرد و برای پیشرفت آن کمپانی برنامه ریزی کند. اولین کمپانی که وظیفه مدیریت آن بر عهده دکتر اعتماد قرار گرفت کمپانی هم کنز بود. در سال 2008 این کمپانی به عنوان بهترین کمپانی در دبی شناخته شد و دکتر اعتماد ثابت کرد که هر در هر کاری وارد شود در آن بهترین می شود. پس از وی متوجه شد که می تواند از طریق مدیریت کمپانی سودآوری بالایی داشته باشد و در آن دانش لازم را هم دارد، تصمیم گرفت تا خود یک کمپانی بگیرد. برای اینکار دکتر اعتماد با صرف هزینه ای برند املاک کریستیز را خریداری کرد.

بدین ترتیب دکتر اعتماد مدیر کمپانی کریستیز شد. این کمپانی هم با مدیریت دکتر برایان اعتماد سودآوری بسیار بالایی داشت. دکتر اعتماد تصمیم گرفت این بار بدون خرید اسم برند خود اقدام به تاسیس یک کمپانی کند به همین جهت اقدام به تاسیس کمپانی تملیک کرد.

 

برایان اعتماد موسس کمپانی تملیک

دکتر اعتماد به صورت اختصاصی با تک تک کسانی که در کمپانی تملیک استخدام شده اند، مصاحبه کرده است. مصاحبه او با پرسنل تملیک بیش از دو دقیقه طول نمی کشد و در این مصاحبه اگر متوجه تلاش و پشتکار افراد شود آنها را استخدام می کند و به سابقه کاری آنها توجهی نمی کند. کمپانی تملیک به عنوان بهترین کمپانی سرمایه گذاری و املاک در خاورمیانه توسط فوربز معرفی شد. رسانه بلومبرگ هم کمپانی تملیک را به عنوان بهترین کمپانی اماراتی انتخاب کرد.

به دنبال این موفقیت ها CNBC و CNN که از نشریات معتبر خاورمیانه هستند از دکتر اعتماد دعوت به مصاحبه کردند. در این مصاحبه نظر دکتر اعتماد را درباره سرمایه گذاری و ملک و املاک خواستار شدند.

 

ttttttttttttttt

برایان اعتماد وکیل مشهور

 

برایان اعتماد بهترین مدیر عامل خاورمیانه

در پی موفقیت های تملیک در مراسمی که هرساله بین کشور امارات و هند برگزار می شود تا در مورد سرمایه گذاری با هم برنامه ریزی کنند، دکتر اعتماد را به عنوان بهترین مدیر عامل خاورمیانه انتخاب کردند. برایان اعتماد با در نظر گرفتن این موفقیت ها تملیک را به 4 قسمت تبدیل کرد که عبارت است از:

  • ساختمان سازی
  • سرمایه گذاری
  • ارزهای دیجیتال و بیت کوین
  • ریت (ریت حسابی است که هنگامی که افرادی میخواهند سرمایه گذاری کنند در آن پول می ریزند و تملیک برای آنها سرمایه گذاری انجام میدهد و آنها از سود این سرمایه گذاری مبلغی را به تملیک می دهند.)

اعتقادات دکتر اعتماد به خدا

دکتر برایان اعتماد به خدا اعتقاد زیادی دارد و معتقد است انسان از خود چیزی ندارد و همه موفقیت ها و اتفاقات متعلق به خداست و اگر خدا بخواهد انسان موفق می شود. وی بر این عقیده است که ما باید فعالیت و تلاش خود را انجام دهیم تا خداوند موفقیت را برای ما در نظر بگیرد. دکتر اعتماد در امر خیر هم بسیار فعال است و هر ساله 70 درصد از درآمد خود را به یتیمان اختصاص داده و به افراد نیازمند کمک زیادی می کند. دکتر اعتماد می گوید بسیار به جمله از "هر دستی بدهی از همان دست پس میگیری" اعتقاد دارد و از زمانی که به کار خیر مشغول شده درآمدش چندین برابر شده است.

دکتر اعتماد جزو افرادی است که در زلزله ای که در سال 1386 آمد کمک زیادی به هموطنان ایرانی خود کرد و او خود را متعلق به ایران می داند.

او بر این باور است که همه افراد برابر هستند و اینکه افراد چه جایگاهی دارند اصلا مهم نیست. او در کمپانی خود همه را به یک چشم نگاه می کند و احترام برابر می گذارد.

رمز موفقیت از نظر دکتر اعتماد

برایان اعتماد بسیار به کارما معتقد است و می گوید انسان باید با هر دینی به خدا نزدیک باشد و برای موفقیت در کار باید از کاری که انجام می دهد لذت ببرد و تمرکز خود را به کاری که انجام می دهد بالا ببرد. این لذت بردن از کار باعث می شود تا شما در کار خود بهترین شوید و دکتر اعتماد همواره تلاشش برای بهترین شدن است.

ثروت پدری در موفقیت دکتر اعتماد

دکتر اعتماد در خانواده ای بزرگ شده که از لحاظ مالی شرایط بسیار خوبی داشته اند اما وی در موفقیت خود اصلا از این ثروت استفاده نکرده است. برایان اعتماد میلیاردی خود ساخته است که با تکیه بر دانش و تلاش خود به این جایگاه با ارزش، دست یافته است. او در تاسیس کمپانی ها اصلا از ثروت پدرش کمک نگرفته است.

سخن پایانی

دکتر برایان اعتماد میلیارد با خدا است که همه ثروت خود را با تلاش و دانش خود بدست آورده و کاملا خودساخته است. دکتر اعتماد می گوید که انسان باید دوستان محدودی داشته باشد زیرا بیشترین ضربه را انسان از افرادی که به آنها اعتماد می کند می خورد. او موفقیت های بسیاری کسب کرده که پایه و اساس آنها سخت کوشی خودش است. دکتر اعتماد می گوید که یک شب ِ نمی توان به موفقیت رسید و برای رسیدن به موفقیت باید سختی های زیادی کشید تا بتوان نان حلال بدست آورد و موفق شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied