شمانیوز
شما نیوز

جزئیات آتش سوزی انبارهای اموال تملیکی استان تهران

عصر روز سه شنبه مورخ 14 تیرماه 1400 بالغ بر 3 انبار مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران دچار حریق شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی، از دقایق ابتدایی این حادثه با حضور تیم‌های آتش‌نشانی تهران، عملیات اطفاء حریق و مهار آتش شروع شد و تا ساعت 24:00 روز گذشته با تلاش همه جانبه زبانه‌های آتش مهار شد و پس از آن تا سحرگاه امروز عملیات لکه گیری و خاموش کردن کامل آتش ادامه داشت.


در عملیات شب گذشته بیش از 10 ایستگاه از دلاور مردان آتش‌نشانی حضور داشتند و همچنین حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران، نماینده دادستان، نیروهای امنیتی حفاظتی، مدیرعامل و مسئولان سازمان اموال تملیکی، اصحاب رسانه، نیروی انتظامی، اورژانس، مدیریت بحران استان، مسئولین شهرداری منطقه در محل حادثه حاضر شدند و از نزدیک در جریان اطفاء حریق و پشتیبانی از این حادثه قرار گرفتند.

 

در همین رابطه شب گذشته جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: از همان لحظات ورود ماموران آتش نشانی، مهار آتش تحت کنترل مامورین قرار گرفت و از گسترش و سرایت آن به محوطه و دیگر انبارهای اموال تملیکی استان تهران جلوگیری بعمل آمد.

 

پس از مهار حریق در انبارها، محمدعلی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی شبکه خبر و صدا‌وسیما و دیگر رسانه‌ها ضمن تشکر از همه ارگان های حاضر در محل آتش سوزی انبارهای اموال تملیکی استان تهران، اظهارداشت: با تلاش مامورین آتش نشانی خسارات این حادثه به حداقل رسید و آتش تحت کنترل درآمد. ابعاد و زوایای این موضوع توسط کارشناسان و متخصصان در حال پیگیری است و به محض کسب گزارش و دریافت اطلاعات کامل و جامع از سوی دستگاه‌های مربوطه در مورد علت حادثه و با برآورد میزان خسارات وارده، گزارش آن در اختیار مراجع ذی‌صلاح و رسانه‌ها قرار خواهدگرفت.
 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied