شمانیوز
شما نیوز

خبر خوش برای بازنشستگان

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با افزایش سالانه سنواتی نیازمند افزایش است. مطالبات بازنشستگان در زمینه حقوق بازنشستگان تا پایان تیرماه پرداخت خواهد شد.

پایگاه خبری شمانیوز: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با افزایش سالانه سنواتی نیازمند افزایش است. مطالبات بازنشستگان در زمینه حقوق بازنشستگان تا پایان تیرماه پرداخت خواهد شد. سرپرست تامین اجتماعی در مورد پرداخت حقوق بازنشستگان تاکید کرده است. مشکلات نسخه‌های الکترونیکی در پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حل خواهد شد.

سرپرست تامین اجتماعی البرز با بیان این که افزایش حقوق بازنشستگان اعمال شده است و مطالبات آنان تا تیرماه پرداخت می‌شود، گفت: باقی مانده مشکلات نسخه‌های الکترونیکی حل خواهد شد.

ابوالحسن قورچیان، با اشاره به این که بیمه شدگان مشکلات خود را از طریق تماس با سامانه ۱۴۲۰ درمیان بگذارند، افزود: مبنای حق بیمه براساس دستمزد است که شورای‌عالی کار آن را تعیین می‌کند.

قورچیان ادامه داد: هرچقدر حق بیمه بیشتر باشد، حقوق بازنشستگی بیشتر خواهد شد.

او افزود: باتوجه به تمهیدات تامین اجتماعی، استراحت پزشکی بارداری که قبلا شش ماه بود به نه ماه افزایش پیدا کرده و منابع آن نیز پیش‌بینی شده است.

سرپرست تامین اجتماعی البرز گفت: برای گزارش بارداری نیازی به مراجعه حضوری نیست و از طریق سامانه سازمان تامین اجتماعی هم امکان ثبت آن وجود دارد.

قورچیان افزود: راهنمای الکترونیکی تامین اجتماعی دیجیتال با امکانات آموزشی، اطلاع‌رسانی و دسترسی به خدمات الکترونیک و غیرحضوری این سازمان از طریق درگاه‌های مختلف عرضه شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied