شمانیوز
شما نیوز

نحوه ثبت نام ایران خودرو پژو 207

نحوه ثبت نام ایران خودرو پژو 207 در طرح پیش فروش ایران خودرو که تا فردا 22 تیر ماه مهلت ثبت نام دارد در ادامه می آید.

به گزارش شمانیوز: ثبت نام ایران خودرو پژو 207 در طرح پیش فروش ایران خودرو تیر 1400 از 20 تیر آغاز شده و تا 22 تیر ماه ادامه دارد. گروه صنعتی ایران خودرو در چهارمین مرحله پیش فروش ایران خودرو (ثبت نام اینترنتی) پنج محصول  خود را با موعد تحویل حداکثر یک سال عرضه می کند. براین اساس موعد تحویل تمامی خودروها از خرداد تا مرداد ماه سال آینده تعیین شده است. یکی از محصولات عرضه شده پژو 207 دستی سقف شیشه ای است. در ادامه این مطلب نحوه ثبت نام پژو 207 و شرایط ثبت نام این خودرو می آید.

 

خودرو های پیش فروش ایران خودرو تیر 1400

 

در طرح پیش فروش ایران خودرو تیر 1400 5 محصول پؤو 207 دستی سقف شیشه ای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربو شارژ دستی عرضه و موعد تحویل آن حداکثر یکساله است. 

 

مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو پژو 207 

مرحله جدید پیش فروش ایران خودرو، به مدت سه روز به اجرا گذاشته خواهد شد و آخرین روز ثبت نام سه شنبه 22 تیر ماه است و به منظور بهره‌مندی مشتریان واقعی، محدودیت‌های مربوط به فروش کماکان اجرا می‌شود. لذا مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو  پژو 207 برای مشتریان حداکثر تا پایان روز 22 تیر 1400 است و تا این تاریخ متقاضیان ماشین ثبت نامی می توانند به سایت ایران خودرو مراجعه کنند و برای یکی از محصول ذکر شده ثبت نام کنند.

 

 

قیمت خودرو پژو 207 پیش فروش ایران خودرو 1400

قیمت نهایی محصول خریداری شده بر اساس نرخ روز کارخانه ایران خودرو مشخص می شود و در حال حاضر نیمی از قیمت امروز کارخانه از مشتری دریافت می شود و باقی واریز وجه پیش فروش خودرو در زمان تحویل صورت می پذیرد. اگر تغییری در قیمت کارخانه صورت نپذیرد قیمت نهایی دو برابر پرداختی اولیه خواهد بود.

 

خودرومبلغ تحویل
پژو 207 دستی سقف شیشه ای108.131.000از خرداد 1401 تا مرداد 1401

 

 

آدرس سایت ثبت نام اینترنتی ایران خودرو پژو 207

اسامی برندگان پیش فروش ایران خودرو پژو 207 ، از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر انتخاب خواهند شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام  پژو 207 اقدام کنند.

 

 زمان قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان ایران خودرو پژو 207 تیر 1400

زمان قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان ثبت نام ایران خودرو  پژو 207 تیر 1400 حدکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام است و پس از قرعه کشی اسامی منتخبان اعلام می شود. طبق رویه قبلی روز چهارشنبه اسامی برندگان پیش فروش خودرو در سایت نتایج قرعه کشی اعلام می شود.

 

 

نحوه  ثبت نام و واریز وجه در پیش فروش ایران خودرو پژو 207 تیر 1400

 • مرحله اول : متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام ایران خودرو وارد می شود و خودرو  پژو 207 را انتخاب می نماید.
 • مرحله دوم: در پایان فرآیند ثبت نام خودرو به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده میشود.
 • مرحله سوم: مراسم قرعه کشی محصولات ایران خودرو با حضور مراجع نظارتی برگزار میگردد.
 • مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه کشی ایران خودرو، حداکثر 3 روز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می گردد و مشتری می بایست با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی) مطلع گردد.
 • مرحله پنجم: فرد انتخاب شده، ظرف مهلت 5 روز میبایست وجه خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو واریز نمایند . در صورت عدم واریز وجه ، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می گردد.

 

 

نکته 1 :در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو ایران خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی میشود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته ۲: قبل از قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.

 
 
 

شرایط عمومی فروش فوری ایران خودرو پژو 207
 

 1.  به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.
 2.  حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکتهای ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.
 3.  دارا بودن گواهینامه رانندگی معتبر(حداقل پایه سوم) الزامی می باشد.
 4.  انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی ایران خودرو به اشخاص ثالث ممنوع می باشد.
 5.  متقاضی باید در هنگام ثبت نام ماشین، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارتهای بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید.
 6.  شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.
 7.  ثبت نام خودرو برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
 8.  فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس وکدپستی) اقدام نماید.
 9.  گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1,000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.
 10.  امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.
 11. خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، براساس آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

 

 

نکته 1: ثبت نام ماشین برای متقاضی دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودرو) ممنوع می باشد.

نکته 2: ثبت نام متقاضیانی که فاقد گواهینامه رانندگی معتبر خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند، کان لم یکن تلقی شده و فرد متقاضی به مدت 3 سال از ثبت نام درتمامی طرح های فروش آتی محصولات ایران خودرو محروم خواهد بود .

نکته 3: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

شرایط اختصاصی بخشنامه پیش فروش ایران خودرو تیر 1400

 1. زمان تحویل خودرو ایران خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو خواهد بود.
 2. انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.
 3. خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.
 4. صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی میباشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن من جمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده شخص می باشد.
 5. در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتری، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمی تواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت نماید.پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتری می بایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه های متعلقه مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.
 6. در صورت عدم اقدام برای فک رهن، پس از یک سال توسط مشتری، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری تعلق می گیرد.
 7. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.
 8. درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان تحویل دهد و نوبت مشتری را به موعد دیگری موکول نماید. نوع و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه های آتی مشخص می گردد.
 9. در صورتی که پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ایران خودرو ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آیین نامه های اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.
 10. امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتری امکان پذیر می باشد.
 11. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 میباشد و کلیه پیامک های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.
 12. شماره تلفن مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی در حین ثبت نام خودرو 82272727-021 می باشد.

 

 

منبع: راهبرد معاصر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied