شمانیوز
شما نیوز

مدیر درمان تأمین اجتماعی آذربایجان غربی:

رفع دغدغه هزینه های درمان بیمه شدگان از اولویت های تأمین اجتماعی است

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «سحریز خیر» مرکز استان، اقدامات بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در سطح استان را تشریح کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر صادق اسمعیل زاده در این برنامه ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده اقدامات شاخص مدیریت درمان در سطح استان آذربایجان غربی را تشریح کرد.
وی اجرای نسخه الکترونیک را یکی از اقدامات اساسی سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح بیمه شدگان سازمان دارای پرونده الکترونیک سلامت می شوند و این  امر موجب دسترسی آسان و سریع پزشکان به سوابق بیمار و در نتیجه تشخیص و درمان صحیح خواهد بود و همچنین کنترل هزینه های درمانی از دیگر مزایای این طرح است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی در ادامه برنامه به اقدامات عمرانی مدیریت درمان در استان اشاره کرد و افزود: ارتقای بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه از 256 تختخوابی به 308 تختی، آغاز عملیات احداث بیمارستان مهاباد، احداث درمانگاه در شهرستانهای پیرانشهر ، شاهین دژ و تکاب و افتتاح درمانگاه سردشت در آینده نزدیک از اقدامات عمرانی مدیریت درمان در آینده نزدیک است.
دکتر اسمعیل زاده اجرای طرح حمایت های درمانی از بیمه شدگان را از جمله برنامه هایی برشمرد که موجب رضایتمندی بیمه شدگان و عدالت در ارائه خدمات درمانی می شود. بر اساس این طرح در شهرهایی که سازمان تأمین اجتماعی دارای بیمارستان ملکی باشد افراد بالای 65 سال و در سایر شهرها تمامی بیمه شدگان خدمات درمانی بستری را بصورت رایگان دریافت می کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied