شمانیوز
شما نیوز

مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان با نماینده مجلس دیدار کرد

دکترشیخی مبارکه نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در اداره کل تامین اجتماعی اصفهان حضور پیدا کرده و با محسن ریاضی مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان به گفتگو پرداختند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محسن ریاضی، مدیرکل تامین اجتماعی اصفهان در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم به خانم دکتر شیخی مبارکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد بتوانیم با این نشست ها هر چه بیشتر در جهت رفع مشکلات جامعه کارگری و تامین اجتماعی کوشا باشیم .
دکتر محسن ریاضی ضمن اشاره به توانمندی های سازمان تامین اجتماعی گفت : 8 الی 10 درصد از کار در کشور به عهده تامین اجتماعی است. وی افزود بعد از تهران استان اصفهان بزرگترین واحد تامین اجتماعی،استان اصفهان می باشد. همچنین ایشان از کارکنان پر تلاش سازمان تامین اجتماعی برای خدمات صادقانه و بی منت شان به ذی نفعان سازمان تقدیر و تشکر کرد.
مدیرکل تامین اجتماعی اصفهان ضمن اشاره به مشکلات و چالش های فرا روی سازمان گفت: حقوق بازنشستگان بار سنگینی را به سازمان تحمیل کرده است. وی افزود انتظار می رود مسئولان انقلابی در راستای تحقق شعار سال 1400 که حمایت از تولید است دست به کار شوند تا کشور از بحران خارج شود. ایشان با اشاره به بدهی زیاد فعالان اقتصادی به سازمان تامین اجتماعی گفتند با تعامل و حمایت از تولید کنندگان این مشکلات قابل بررسی و حل شدنی است. وی گفت سازمان تامین اجتماعی استان در تلاش است تا با ارائه بسته حمایتی از تولید کنندگان و کسب و کار ها در راستای این شعار گام بردارد و هرچه بیشتر به آمار بیمه شدگان این سازمان بیفزاید. ایشان گفتند پیگیری مشکلات مردم را جزو واجبات کاری می دانیم و در راس امور قرار داده ایم و به همین منظور در استان هر دوشنبه به صورت حضوری پذیرای مسائل و مشکلات مردم شهید پرور اصفهان هستیم.
وی با اشاره به اینکه در حال تمام انتصابات این سازمان بر اساس آزمون مدیران آینده و آزمون و مصاحبه های علمی است گفت: انتصاب همکاران خارج از این ضابطه انجام نمی پذیرد و سازمان تامین اجتماعی در راستای شایسته گزینی و شایسته سالاری گام بر می دارد.
در پایان خانم دکترشیخی مبارکه نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای به ایراد سخن پرداخته و ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به کارکنان سازمان، از ابتکار به عمل این استان در ارائه بسته حمایتی از تولید کنندگان و کسب و کار های در بحران استقبال کردند و اظهار داشتند با آغوش باز آماده انتقال مشکلات مطرح شده سازمان تامین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied