شمانیوز
شما نیوز

به مناسبت هفته تامین اجتماعی:

دیدار فرمانده انتظامی کردستان با مدیرکل تامین اجتماعی استان

به مناسبت تبریک هفته تامین اجتماعی و تقدیر از زحمات بی شائبه مجموعه همکاران تامین اجتماعی استان، فرمانده انتظامی کردستان با مدیرکل تامین اجتماعی استان دیدار کرد و در رابطه با مباحث بیمه، تامین اجتماعی، امنیت و رفاه اجتماعی به گفتگو پرداختند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، فرمانده انتظامی کردستان ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و قدردانی از خدمات ارزنده تامین اجتماعی استان به بیمه شدگان، خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از توفیقات خداوند به این دو مجموعه دانست.
وی همدلی مسئولین و مردم را یکی از موضوعات مهم در توسعه استان بیان کرد وگفت: سازمان تامین اجتماعی یک دستگاه بزرگ خدمت رسان به مردم است که رضایتمندی مردم نشانه همکاری کارکنان و مسئولین این ارگان با آنان است.
سردار آزادی اظهار کرد: تامین اجتماعی در امنیت روانی جامعه نقش سازنده ای دارد و با پرداخت مقرری بیمه بیکاری، پرداخت حقوق بازنشستگان و خدماتی از این قبیل، در تامین امنیت روانی و اجتماعی جامعه ایفای نقش می کند که جا دارد از زحمات بی شائبه مدیریت و کارکنان تامین اجتماعی استان قدردانی شود.
وی بالاترین پاداش را با توجه به آیات و روایات موجود در قرآن کریم خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی دراین راستا با انجام خدمات شایسته نسبت به جامعه هدف گام های خوبی برداشته است.
در ادامه مدیرکل تامین اجتماعی کردستان با قدردانی از فعالیت های ارزنده نیروی انتظامی استان در برقراری امنیت درجامعه، گفت: امنیت و آسایش اجتماعی مردم مرهون زحمات شبانه روزی مجموعه بزرگ نیروی انتظامی است.
قریشی به تحت پوشش بودن بیش از 50 درصد جمعیت کشور از خدمات تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: سازمان تامین اجتماعی از لحاظ رفاهی بیمه شدگان جامعه را تحت پوشش دارد و خدمات رفاهی به آنها ارائه می دهد.
وی عمده فعالیت نیروی انتظامی را برقراری امنیت در جامعه و نقش تامین اجتماعی را نیز برقراری آسایش  و رفاه اجتماعی دانست که به نوعی هر دو دستگاه در برقراری امنیت و آسایش جامعه نقش مهمی ایفا می کنند.
سید صلاح قریشی با اشاره نقش مهم تامین اجتماعی در پرداخت ماهیانه 150 میلیارد تومان به مستمری بگیران از سوی اداره کل تامین اجتماعی استان، اظهارداشت: در این زمینه اگر پرداختی به موقع به آنان انجام نشود ممکن است امنیت استان هم دچار مشکل شود. ودممکن است امنیت استان هم دچار مشکل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied