شمانیوز
شما نیوز

افتتاح باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران در سروآباد کردستان

باجه بانک مهر ایران در سروآباد کردستان با حضور امام جمعه این شهر، نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد، فرماندار شهرستان و مدیر شعب بانک مهر ایران در استان کردستان افتتاح شد.

به گزارش شمانیوز ، این باجه با هدف دسترسی راحت‌تر مردم شریف شهرستان سروآباد و نیز ارائه‌ خدمات نوین بانکداری اسلامی برای ترویج سنت نیک قرض‌الحسنه به شهروندان این شهرستان افتتاح شد.

در این مراسم اسعدی مدیر شعب بانک مهر ایران در استان کردستان، ایجاد این باجه را از خواسته‌های اصلی مردم این شهرستان عنوان کرد و تحقق این امر خیر را نیز از برکات رویکرد بانک مهر ایران در امر خدمت‌رسانی به مردم و همچنین توجه مدیران این بانک به مردم سروآباد دانست.

اسعدی در ادامه اظهار کرد: بانک مهر ایران خدمت‌رسانی و ترویج سنت قرض‌الحسنه را نسبت به کسب منافع مادی در اولویت قرار داده و همین موضوع موجب شده که مردم و مشتریان این بانک همیشه به این مجموعه وفادار بمانند.


بیشتربخوانید:افتتاح حساب بانکی بدون حضور در شعبه در بانک قرض الحسنه مهرایران


 

شیوا قاسمی‌پور نماینده مردم سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از اسعدی و مجموعه بانک مهر ایران، اظهار کرد: حقیقتاً بانک مهر ایران؛ بانکی مردمی است و به دور از منافع مادی حاضر شده در این شهرستان باجه تأسیس کند تا مردم این منطقه از خدمات این بانک ارزشی بی‌بهره نمانند و بر همین اساس اقدمات این مجموعه شایسته تقدیر است.

امام جمعه شهرستان نیز گفت: امیدواریم با حضور با برکت بانک مهر ایران در شهرستان، مردم با ایمان و معتقد این منطقه از خدمات این بانک بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است، باجه شهرستان سروآباد تحت نظارت شعبه مریوان (کد ۵۴۰۵) در خیابان اصلی سروآباد واقع شده است.

 

 

 

منبع:روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied