شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

ایجاد عرشه فروش برجسته

عرشه فروش ارائه ای است که یک شرکت به مشتریان بالقوه نشان می دهد تا آنها را جذب کنند. عرصه فروش شما فرصتی برای انتقال پیام های اصلی شما - به عنوان یک شرکت ، چه کاری انجام می دهید و چرا مشتریان یا شرکای احتمالی باید شما را انتخاب کنند.

  این فرصتی را فراهم می کند تا از سر و صدا جدا شوید و توضیح دهید که چرا مارک شما و برند چاپ دیجیتال چاپخانه شما بهترین انتخاب است.

عرشه های فروش موثر تبدیل می شوند. ایجاد جذاب ترین عرشه فروش ممکن است بین برنده شدن کسب و کار یا از دست دادن آن تفاوت ایجاد کند. این یک تلاش پر مخاطره است ، به همین دلیل بسیار مهم است که آن را درست انجام دهیم. طراحی عرشه فروش موفق همه چیز در مورد روایت ، جلوه های بصری ، مشارکت و اعتمادسازی مانند سئو سایت شما است. برای آشنایی با بهترین شیوه ها برای ایجاد ارائه فروش که به شما در دستیابی به اهداف خود کمک می کند ، با تیم متخصص و سئوکار سئو ورد در ارتباط باشید.

 

 

 

نقشه عرشه فروش شما چگونه بر روند فروش شما تأثیر می گذارد؟

عرشه فروش شما باید در گام هایی باشد که در هر مرحله از سفر خریدار برداشته اید ، با هدف نهایی تبدیل. فرایند فروش شما باید از مشتری به مشتری دیگر سازگار باشد. اگر هنوز این کار را انجام نداده اید ، یک فلوچارت ایجاد کنید که توضیح می دهد در هر نقطه تصمیم گیری مصرف کننده چه باید کرد. مراحل اولیه شامل آموزش ، ارائه منابع مفید برای مصرف کنندگان خود را و تعریف نام تجاری و چاپ کاتالوگ خود را به عنوان آگاه است.تصور کنید که محل فروش شما در فرایند فروش شما چقدر مناسب است. در چه مرحله ای از سفر خریدار باید عرشه فروش شما را ببینند؟ قدم بعدی خریدار پس از مشاهده عرشه فروش شما چیست؟ عرصه فروش شما در کدام نقطه بین آگاهی و تبدیل قرار دارد؟ ابتدا به این سوال پاسخ دهید - این به شما در برنامه ریزی عرصه فروش کمک می کند. قبل از شروع به ایجاد عرشه فروش خود ، تعیین کنید که می خواهید به چه چیزی برسد.

نحوه ایجاد دک فروش

هنگامی که تصمیم گرفتید که محل فروش در فرایند کلی فروش شما چگونه است ، می توانید طراحی آن را آغاز کنید. عرصه فروش شما باید همه چیز را که می خواهید مشتریان بالقوه در مورد مارک شما بدانند توضیح دهد. شما فرصتی برای گفتگو با هر خریدار احتمالی نخواهید داشت - عرشه فروش شما باید به جای شما صحبت کند و همه چیز را در مورد تجارت و نام تجاری خود بیان کند. اگرچه یک عرشه فروش باید مکمل یک نسخه نمایشی باشد ، اما باید به تنهایی نیز مانند نمایش چاپ بروشور بایستد.

 

 

vv

 

انتقال موثرتر پیام های اصلی شما در عرصه فروش می تواند بین تبدیل یا از دست دادن مشتری احتمالی تفاوت ایجاد کند. عرصه فروش شما باید پاسخ قطعی در مورد اینکه چرا خریداران باید مارک شما را انتخاب کنند ، ارائه دهد. تحقیقات بازار را انجام دهید و درک کاملی از مخاطبان خود داشته باشید. در مورد اجزای یک عرشه زمین فروش و چگونگی جذابیت و موفقیت خود بیاموزید.

آناتومی عرشه فروش

هنگامی که شروع به ایجاد ارائه فروش خود می کنید ، از یک ساختار مشخص و از پیش تعیین شده پیروی کنید. طرح کلی خود را تعیین کنید. به یاد داشته باشید ، اهداف شما باید جلب توجه مشتری بالقوه ، بیان داستان خود و متقاعد کردن آنها برای انتخاب شما باشد. ساده بگویید. طرح کلی عرشه شما باید به تمام اهداف زیر برسد.

یک مشکل تعریف کنید

ابتدا مشکلی را که شرکت شما حل می کند تعریف کنید. توضیح دهید که چگونه این مسئله بر مشتری احتمالی تأثیر می گذارد و چرا آنها باید به حل آن اهمیت دهند. انجام این کار به ویژه در صورتی نقش مهمی را ایفا می کند که همه نمی توانند آن را درک کنند. ممکن است از این به عنوان فرصتی برای ایجاد پاسخ احساسی استفاده کنید. در صورت موجود بودن ، نمونه های واقعی مربوط به مشکل را ارائه دهید. شامل آمار ، داده ها و توصیفات.

به عنوان مثال ، اگر شرکت شما فناوری کسب اطلاعات مصرف کننده را ارائه می دهد ، اولین چیزی که می خواهید توضیح دهید این است که چگونه شرکت ها با درک مخاطبان مصرف کننده خود تجارت خود را از دست می دهند. مطالعات موردی این معضل را در عمل ، همراه با حقایق و ارقام قانع کننده وارد کنید.

راه حل ایجاد کنید

هنگامی که مشکل را مشخص کردید ، توضیح دهید که چگونه نام تجاری شما راه حل است. توضیح دهید که چگونه محصول یا خدمات شما جدید ، متفاوت و بهترین انتخاب ممکن است. از زبانی واضح و قابل فهم استفاده کنید. مروری بر آنچه ارائه می دهید ، به چه کسانی خدمت می کنید و نتایجی که مشتریان می توانند انتظار داشته باشند ارائه دهید. این خلاصه باید مختصر ، قانع کننده و بی تردید باشد. همچنین ممکن است راه حل های دیگر را ارائه دهید و توضیح دهید که چگونه آنها به اندازه راه حل شما موثر نیستند.

فرض کنیم ، برای مثال ، شما کتابهای دستور کار تولید انبوه را برای اهداف آموزشی می فروشید. مشکل را توضیح دهید - دانش آموزان اغلب برای به خاطر سپردن تمام تکالیف خود مشکل دارند ، که منجر به نمرات ضعیف ، عدم موفقیت در نمرات آزمون و قرارگیری کمتر در مدارس معتبر می شود. هر کسی که ممکن است سفارشات عمده مواد آموزشی خریداری کند ، این مسئله را نگران کننده می داند ، حتی اگر قبلاً به آن توجه نکرده باشد.

با ارائه مشکل موجود ، باید نحوه ارائه راه حل را توضیح دهید. با استفاده از کتابهای کاربردی و کاربردی شرکت شما ، دانش آموزان تکالیف خود را به خاطر می آورند و به اهداف تحصیلی خود می رسند. ممکن است داده هایی را از مدارسی ارائه دهید که این برنامه ریزان را در اختیار دانش آموزان خود قرار می دهند. شرکت خود را به عنوان بهترین راه حل ممکن برای نگرانی که مطرح کرده اید مطرح کنید.

یک داستان بگویید

برای ارتباط بهتر و به یاد ماندنی ، داستانی را بیان کنید. مردم داستان ها را به خاطر می آورند. قصه گویی موثرترین روش برای انتقال اطلاعات در عین ترویج است. داستانها نیز جذاب هستند - آنها خواننده یا شنونده را علاقه مند می کنند. اگر می خواهید مشتریان آینده برند شما را به خاطر بسپارند ، از داستان سرایی فروش استفاده کنید.نحوه ترکیب داستان سرایی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که به علایق و نیازهای مصرف کننده مربوط می شود - به عبارت دیگر ، درباره نحوه شکل گیری شرکت یا نحوه رشد شما بحث نکنید. در عوض ، ممکن است در مورد یک مطالعه موردی موفق صحبت کنید ، که به عنوان یک روایت ارائه شده است. توضیح دهید که چگونه به مشتری قبلی در دستیابی به اهداف خود کمک کرده اید. یا ، داستان را به صورت کلی تر توضیح دهید ، و توضیح دهید که چگونه یک مصرف کننده بی نام از خدمات شما سود می برد. از قصه گویی برای توضیح نحوه انتقال مشتریان از نقطه "A" به نقطه "B" استفاده کنید.

ارائه مهر اثبات و اعتماد

مصرف کنندگان آنقدر باهوش هستند که به قول های مبهم پایبند نباشند. در عرصه فروش خود مشخص کنید که چرا قابل اعتماد هستید. داده ها ، اعداد و مثالهای دقیق ارائه دهید. برتری خود را نسبت به رقبای خود ثابت کنید و هیچ جای شک و تردیدی باقی نگذارید. به آنها دلیلی بدهید تا به شما اعتماد کنند. مراقب باشید در این مرحله مشتری خود را خسته نکنید. در عوض ، ممکن است آمار "اثبات" را در داستان سرایی خود وارد کنید.

 

 

iu

 

شامل فراخوانی برای اقدام

یک عرصه فروش باید با یک اقدام اجرایی مختصر به پایان برسد. شما می خواهید مشتری بالقوه بداند در مرحله بعد باید چه اقداماتی را انجام دهد. در اینجا نقشه برداری از روند فروش شما مفید خواهد بود.ایده خاصی از آنچه می خواهید مصرف کننده شما بعد از تکمیل عرصه فروش شما انجام دهد ، داشته باشید. آیا می خواهید آنها ثبت نام کنند؟ فرم تماس را پر کنید؟ یا آیا این باید آخرین مرحله قبل از تبدیل باشد؟ تصمیم بگیرید که از مشتری احتمالی چه می خواهید انجام دهید و آنها را مجبور به این کار کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied