شمانیوز
شما نیوز

قیمت باورنکردنی بیت کوین + جزئیات

بعد از افزایش امیدها به تصویب ETF بیت‌کوین این ارز دوباره رشد کرد و حالا در محدوده ۴۱ هزار دلار معامله می‌شود. آیا روند صعودی بیت‌کوین شروع شده و الان وقت خرید بیت‌کوین است؟

 

 به گزارش شمانیوز : اگرچه بیت‌کوین رشد کرده و دوباره بالای محدوده ۴۰ هزار دلار معامله می‌شود اما قیمت این ارز هنوز بالای محدوده مقاومت تثبیت نشده است و برای اطمینان از روند صعودی، بیت‌کوین باید بالای ۴۲ هزار دلار تثبیت شود.

حسین مریدسادات، کارشناس بازارهای مالی عقیده دارد اگر روند صعودی بیت‌کوین شروع شود احتمالا این ارز تا محدوده ۵۰ هزار دلار رشد می‌کند.

سایر کارشناسان هم هدف بعدی بیت‌کوین را ۴۷ هزار دلار می‌دانند و حتی امید فدوی، کارشناس بازارهای مالی عقیده دارد بیت‌کوین تا پایان سال میلادی به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

سیگنال‌های فاندامنتال خوبی به بازار رسیده و گوگل هم از این پس تبلیغات رمزارزها بر بستر این سایت را آزاد کرده است. اگر وعده‌های ایلان ماسک در رویداد THE B WORD عملی شود می‌تواند یک سیگنال صعودی خوب برای بازار رمزارزها باشد.

بازار از دیروز تا امروز

بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶ درصد رشد کرده و بازار هم با رشد بیت‌کوین روندی مثبت پیدا کرده است.

اتریوم بعد از آپدیت جدید خود روندی صعودی پیدا کرده و تحلیلگران عقیده دارند رشد این ارز تا محدوده ۳ هزار دلار ادامه دارد.

از دیجیتال THETA در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بازدهی را در میان ارزهای دیجیتال داشت.

مارکت‌کپ بازار هم حدود ۸۰ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده اما دامیننس بیت‌کوین هنوز در محدوده ۴۵ درصد باقی مانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied