شمانیوز
شما نیوز

مدیر رفاه و درمان بانک مسکن خبر داد؛

تیم­ های مددکاری بانک مسکن در خدمت کارکنان مبتلا به کرونا

مدیر رفاه و درمان بانک مسکن در مراسم واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی در مجتمع پردیس بانک مسکن اعلام کرد، کارکنانی که به کرونا مبتلا می­ شوند تحت مراقبت اولیه و مشاوره پزشکی تیم ­های مددکاری بانک قرار می­ گیرند.

به گزارش شمانیوز، علیرضا ابراهیمی با اشاره به هماهنگی­ هایی که طی یک ماه گذشته برای تامین واکسن مورد نیاز کارکنان بانک مسکن صورت گرفت، افزود: هم در تهران و هم در سایر استان­های کشور، عملیات واکسیناسیون آغاز شده و با همکاری خوب وزارت بهداشت و سایر بانک­ های کشور، این مهم در حال انجام است.

وی تصریح کرد، از سال گذشته که کرونا شیوع پیدا کرد و کل جهان را به مخاطره انداخت و همین طور کشورمان را در بر گرفت، نظام بانکی نیز از این پاندمی مرگبار دچار آسیب شد و تاثیر منفی گرفت.

مدیر رفاه و درمان بانک مسکن گفت: بانک مسکن با توجه به مراجعات انبوه مردم برای دریافت تسهیلات مسکن و پرداخت اقساط، از دو بابت وضعیت اضطراری پیدا کرد؛ یکی از بابت افزایش ریسک ابتلای کارمندان شعبه به کرونا و دوم هم از بابت لزوم رعایت پروتکل­های کرونایی در شعب برای افزایش ضریب ایمنی و سلامت مشتریانی که به شعب مراجعه می کنند. اما با تلاش و سخت کوشی همکاران و تدابیر مدیران بانک مسکن، اطلاعیه های ستاد ملی مقابله با کرونا، بند به بند ابلاغ و اجرایی شد و توصیه های مراقبتی نیز به همکاران صورت گرفت.

ابراهیمی افزود: تا امروز شاید بیش از 4 هزار نفر از خانواده بانک مسکن به کرونا مبتلا شدند که حدود 30 درصد پرسنل را شامل می­ شود. همچنین تا کنون 34 نفر از همکارانمان را از دست دادیم و این خسارت جبران ناپذیری است.


بیشتربخوانید:مرکز واکسیناسیون بانک مسکن امکانات مطلوب ارائه می کند


 

مدیر رفاه و درمان بانک مسکن در ادامه گفت و گو با هیبنا افزود: هر همکاری که به کرونا مبتلا می شود، مددکار بانک با او تماس می گیرد و حال و اوضاع بیمار را تا پایان ابتلا تحت کنترل و پیگیری قرار می دهیم. همچنین تا حد امکان دستگاه های اکسیژن ساز برای همکاران در استان هایی که تجهیزات در آنجا کمبود دارد تامین کرده ­ایم.

وی افزود: در شب عید امسال نیز تدبیر مناسبی از طرف بانک مسکن با ابتکار مدیر عامل محترم انجام شد. برای خانواده متوفیان در شب عید امسال کمک هزینه ای از طرف مدیرعامل بانک مسکن تدارک دیده شد و با نظم و سیاق و عزت و احترام در اختیار خانواده های آنها قرار دادیم.

ابراهیمی درباره شروع واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی و اجرای این طرح در مجتمع رفاهی فرهنگی پردیس بانک مسکن نیز گفت: واکسیناسیون بعد از یک هفته اقدامات آماده سازی در بانک مسکن برای هماهنگی امور مورد نیاز در روز پنج شنبه گذشته شروع شد و هر روز واکسیناسیون کارکنان تا ساعت 3 بعدازظهر ادامه دارد. در این مجتمع از کل کارکنان بانک های دولتی و خصوصی براساس ثبت نامی که به عمل آورده اند، پذیرش صورت می­ گیرد.

بانک مسکن مددکاری1

منبع:پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied