شمانیوز
شما نیوز

قیمت خودرو صعود شدی؟

قیمت خودرو هر روز در حال تغییر است. قیمت خودرو امروز با روند صعودی ای بازار را گذراند. در ادامه قیمت خودرو را در جدول مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، قیمت خودرو هر روز در حال تغییر است. قیمت خودرو امروز با روند صعودی ای بازار را گذراند. در ادامه قیمت خودرو را در جدول مشاهده می کنید.

 

رصد بازار خودرو در چند روز اخیر حاکی از آن است که قیمت ها در بین خودروهای پراید موجود در بازار از اواخر هفته گذشته تا امروز افزایش چشمگیری داشته است؛ پراید ۱۱۱ از ۱۴۲ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۱۴۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و از ۱۲۸ میلیون تومان امروز به قیمت ۱۲۹ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز در این مدت افزایش قیمت دو میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۴۲ میلیون تومان قیمت خورده است و در این بین مدل ۱۴۰۰ این خودرو بیش از سایر هم گروهی های خود افزایش قیمت داشته است و این خودرو از ۱۴۸ میلیون تومان در جهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است.

 

خودرو های پژو در چند روز اخیر از نوسانات قیمتی در امان ماندند اما گفتنی است که خودروهای این گروه در حالی هفته قبل را پشت سر گذاشتند که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۳۰ میلیون تومان در سه شنبه گذشته به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان رسید و مدل ۱۳۹۹ آن نیز از ۲۱۵ میلیون تومان به ۲۲۰ میلیون تومان رسید و  پژو ۲۰۷ دنده ای مدل ۱۳۹۹ با افزایش قیمت ۰.۶ درصدی به قیمت ۳۰۵ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز با افزایش قیمت ۱.۲۸ درصدی به قیمت ۳۱۲ میلیون تومان رسید.​

 

از میان سایر خودروهایی که از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز افزایش قیمت ها را تجربه کردند می توان به خودروهای گروه سمند نیز اشاره کرد؛ سمند LXEF۷ مدل ۱۳۹۹ از ۲۴۲ میلیون تومان در جهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۴۷ میلیون تومان رسیده است و سمند LX ساده مدل ۱۳۹۹ نیز از ۲۱۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۱۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و ۲۲۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

خودروهای ساینا نیز در این مدت افزایش قیمت ها را تجربه کردند؛ ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۰ از ۱۵۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۱۵۲ میلیون تومان رسیده است و ساینا پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت ۱.۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۷۲ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز با افزایش قیمت ۱.۲۰ درصدی امروز به قیمت ۱۶۶ میلیون تومان رسیده است.

 

اوج گیری قیمت ها در بازار خودرو/پراید ١١١ به ١۴٣ میلیون تومان رسید

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied