شمانیوز
شما نیوز

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل با جمعی از اصحاب رسانه استان دیدار کرد

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل در روز خبرنگار با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل ،دفاتر پایگاه خبری و تحلیلی سبلان ما ،باشگاه خبرنگاران جوان و روزنامه کیهان و.. از زحمات آنان تقدیر کرد و این روز را به تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، افشین شیرزاده، مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل، با بیان اینکه روز خبرنگار ، بهانه ای است تا از زحمات این قشر تلاشگر که صدای رسای مردم می باشند ، تقدیر و قدردانی کنیم اظهار داشت :
نامگذاری ۱۷ مرداد در کشورمان به ‌عنوان روز خبرنگار که مصادف با شهادت زنده یاد محمود صارمی می باشد. مفهومی با ارزش به اصحاب قلم ، اندیشه و رسانه به‌ویژه خبرنگاران بخشیده است.
مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل در این دیدارها به  نقش موثر رسانه ها در نهادینه کردن فرهنگ بیمه ای اشاره کرد  و گفت : رسانه های استان در ایجاد گفتمان مشترک و سازنده مابین تامین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان تلاش نمایند.
وی افزود: تعامل دو سویه مابین رسانه های استان و اداره کل تامین اجتماعی وجود دارد خبرنگاران تلاشگر استان اردبیل همواره با اطلاع رسانی دقیق و انتشار مطالب وزین در گسترش فرهنگ بیمه ای نقش اساسی دارندکه بنده از زحمات آنان در این روز بزرگ تشکر می نمایم.

در ادامه این دیدار مدیران و خبرنگاران رسانه های استان ضمن تقدیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی بر پوشش بیمه ای خبرنگاران تاکید کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied