شمانیوز
شما نیوز

زمان واریز یارانه مرداد ماه

یارانه نقدی مردادماه ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

به گزارش شمانیوز: یارانه نقدی مرداد ماه چهارشنبه 20 مرداد واریز می شود. یارانه نقدی مربوط به مرداد ۱۴۰۰ روز چهارشنبه هفته جاری پرداخت خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یکصد و بیست و ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مردادماه جاری به‌ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز چهارشنبه (۲۰ مردادماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.

همچنین طبق اطلاعیه این سازمان بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع‌رسانی‌های قبلی، این ماه چهاردهمین قسط از اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده‌اند، کسر خواهد شد.

طبق آخرین آمار موجود بیش از ۶ میلیون و ۹۹۳ هزار و ۳۸۰ سرپرست خانوار در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه‌بگیران معیشتی، از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره‌مند شده‌اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • خلیل سرابی اشلقی کوچکشما

    بنظر من شماکه می دانید مردم مشکل مهستی دارن ،دولت بجای کشته دادن ،و،باوارد کردن یک بیمار برای کسب معیشت روزانه ،دها نفر یا صد ها نفر دیگر را بیمار می کند مثله کشورهای جهان اول حکومت نظامی کرده و معیشت خوانوادهارا تامین کرده تا آن شا الله این بیمار را باید در نطفه گشت اما شما دارید با علم بر این که بیماریه خطر نامی هست وهر روز با دادن کشتهای گونا گون هنوز بیدار نشدید فقط می گیرد بیدار شید یا علی مدد