شمانیوز
شما نیوز

تامین تجهیزات پزشکی با اختصاص اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تخصیص اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان جهت تامین و خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آخرین جلسه هیئت مدیره سازمان مبنی بر اعلام نیاز بیمارستان به تجهیزات پزشکی، گفت: سازمان منطقه آزاد کیش با اولویت قرار دادن ضرورت های کنونی جامعه و به منظور جلوگیری از فرایند تشریفات برگزاری مناقصه؛ از سر جمع بودجه فرهنگی، گردشگری و عمرانی نسبت به تامین و خرید تجهیزات پزشکی، اعتباری  بالغ بر 12 میلیارد تومان را به این مهم اختصاص داده است.

آهنگران در خصوص واردات واکسن توسط بخش خصوصی جهت واکسیناسیون تمام ساکنان جزیره کیش، اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد کیش فقط اخذ مجوز واردات واکسن از طریق وزارت بهداشت و درمان را بر عهده دارد.

وی بر تحقق پذیری این مهم ابراز امیدواری کرد و افزود: با ابلاغ دستور مساعد از سوی وزارتخانه به سازمان غذا و دارو، واکسن مورد نیاز ساکنان جزیره توسط بخش خصوصی تامین می شود.

جعفر آهنگران گفت: با توجه به هماهنگی که با مدیریت عالی استانداری به عمل آمد به زودی با افزایش انتقال واکسن به جزیره؛ افراد 18سال به بالا جهت واکسیناسیون در دستور کار قرار می گیرد.

به گفته آهنگران سازمان منطقه آزاد کیش همچون سرزمین اصلی، اولویت نخست را عبور با حداقل هزینه از دشوارترین گذرگاهی که در چند دهه گذشته کشور و جزیره با  آن مواجه شده قرار داده است.

جعفر آهنگران در ادامه سخنان خود، خاطر نشان کرد: هیئت مدیره و ارکان سازمان منطقه آزاد کیش با تمام توان و در حد مقدورات ناکافی برای کاهش بار مشکلات فعالان اقتصادی، گردشگری و صنعتی این منطقه تلاش می کند.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش از تعامل سازنده و تلاش مضاعف تمام صنوف، انجمن ها، صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک در شرایط حاکم بر جامعه، تقدیر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied