شمانیوز
شما نیوز

در بازدید معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور از ظرفیت های گردشگری منطقه آزاد قشم عنوان شد؛

توسعه و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در خدمت اشتغالزایی در قشم

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور از ظرفیت های صنعت گردشگری منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علی اوسط هاشمی، که با هدف امضای تفاهم نامه همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور با سازمان منطقه آزاد قشم، امروز جمعه 22 مردادماه از اماکن اقامتی، کمپ پارک ها و اسکله های گردشگری این جزیره بازدید کرد.

 

در این بازدیدها که با همراهی مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم به اتفاق مدیر کل فنی و حرفه ای استان هرمزگان و معاون فرماندار شهرستان قشم صورت گرفت، بر توانمندی های گسترده صنعت گردشگری در این منطقه در توسعه اشتغال و اقتصاد جامعه محلی تاکید شد.

 

یادآور می شود، توسعه همکاری های دو جانبه به منظور فراهم نمودن زمینه های ارتقای مهارت‌ها و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در منطقه آزاد قشم، توسعه و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باهدف بالا بردن نرخ اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و بهبود سطح معشیت اهالی جزیره قشم از طریق مهارت آموزی از اهداف اصلی تفاهم نامه ارتقای سطح کیفی آموزش‌های فنی و مهارت‌های حرفه‌ای و شغلی امضا شده بین سازمان فنی و حرفه ای کشور و سازمان منطقه آزاد قشم است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied