شمانیوز
کد خبر : 915761

سرپرست استقلال گفت: کالدرون و آن‌هایی که به او چنین حرف‌هایی را یاد داده‌اند، خودشان هم به خوبی می‌دانند که موارد فوق حاشیه‌سازی بوده و استقلال مظلوم است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ؛ استقلال امروز در حالی مقابل پرسپولیس صف‌آرایی می‌کند که هنوز در لیگ برتر برد نداشته است، ولی جواد زرینچه قاطعانه از وقوع اتفاقات خوب حرف می‌زند. در آستانه شهرآورد با سرپرست آبی‌پوشان پایتخت همکلام شدیم و پیرامون همه موارد فنی و حاشیه‌ای با او گپ زدیم که ماحصل آن از نظرتان می‌گذرد.

 

استارت پیروزی‌ها
ما طی ۳ هفته گذشته نبرده‌ایم، اما اصلاً نگران شهرآورد نیستم، چون حکایت آن با همه مسابقات دیگر متفاوت است. امیدوارم پیروز میدان ما باشیم. برد‌های استقلال از امروز شروع می‌شود. البته حریف هم بسیار قابل احترام است و دلم می‌خواهد هواداران دو تیم کوچکترین بی‌حرمتی به همدیگر نکنند. رقابت در کنار رفاقت زیباست. هتاکی و بی‌ادبی در فرهنگ ورزش کوچکترین جایی ندارد و همه باید ادب و معرفت را سرلوحه کارمان قرار بدهیم.

 

بدون بلیت نیایید
شرایط بلیت‌فروشی به گونه‌ای است که همه کار‌ها اینترنتی انجام می‌شود و خبری از فروش دستی نیست؛ بنابراین از همه هواداران عزیز و حتی دوستان پرسپولیس درخواست می‌کنم اگر بلیت تهیه نکرده‌اند به استادیوم نیایند و ازدحام نکنند. منزل بمانند و بازی را از طریق تلویزیون تماشا کنند. در استادیوم بلیت‌فروشی نمی‌شود. اگر کسی بدون بلیت بیاید فقط خودش را اذیت کرده است.

 

مظلومیت استقلال
حرف‌هایی که گابریل کالدرون در کنفرانس زد، حرف‌های خودش نبود و این حرف‌ها را به او یاد داده‌اند. ایشان محترم است، ولی در جریان اتفاقات چند سال گذشته فوتبال ما که نبوده است. کالدرون و آن‌هایی که به او چنین حرف‌هایی را یاد داده‌اند، خودشان هم به خوبی می‌دانند که موارد فوق حاشیه‌سازی بوده و استقلال مظلوم است. چه اکنون و چه در گذشته استقلال همواره مظلوم بوده است. الان هم می‌خواهند با این حرف‌ها ما را به حاشیه ببرند، ولی استقلال بزرگتر و حرفه‌ای‌تر از این حرف‌هاست. امروز هم قطعاً با تمام وجود به میدان می‌رویم.

 

استقلال و بیشترین آسیب
استقلال بیشترین آسیب را از مسائل حاشیه‌ای دیده است، ولی با این وجود آرامش خودش را حفظ کرده است. حرف‌هایی که سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطرح می‌کند با آنچه که در واقعیت فوتبال رخ می‌دهد در تضاد است، ولی ما بدون توجه به حواشی که می‌خواهند برای‌مان ایجاد کنند. برای بردن وارد زمین خواهیم شد تا با دست پر میدان را ترک کنیم و پیش هواداران سربلند باشیم. اتفاقی که خیلی به وقوع آن امیدوارم.

 

بردن بدون فرشید
خیلی دوست داشتیم دوستان‌مان در فدراسیون فیلم صحنه مربوط به کارت دوم فرشید اسماعیلی را دوباره تماشا کرده و رأی به بخشودگی او بدهند، اما این کار را نکردند. فرشید بازیکن فوق‌العاده‌ای است، اما برای جانشینی او هم چهره‌های خیلی خوبی داریم که جای خالی اسماعیلی را پر کنند. استقلال توانایی بردن شهرآورد را دارد. حتی اگر فرشید اسماعیلی نباشد این ادعا را درون زمین ثابت خواهیم کرد و با پیروزی در شهرآورد شرایط تیم را مطلوب و مطلوب‌تر خواهیم کرد تا به سوی صدر جدول خیز برداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه